BU PROTOKOLÜ ALT LİGLERDE UYGULAMAK MÜMKÜN DEĞİL

Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Nihat Özdemir'in açıklamalarını değerlendiren Bandırmaspor Asbaşkanı Onur Göçmez, ''Türkiye Futbol Federasyonu, tüm liglerin oynanacağını açıkladı ancak nasıl oynanacağını açıklamadı.

Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Nihat Özdemir’in açıklamalarını değerlendiren Bandırmaspor Asbaşkanı Onur Göçmez, ”Türkiye Futbol Federasyonu, tüm liglerin oynanacağını açıkladı ancak nasıl oynanacağını açıklamadı. Biz birkaç vaka varken ligleri iptal ettik ve doğru bir karardı. Şimdi binlerce vaka var ve biz sahalara dönüyoruz” dedi.
Alt liglerde teknik imkanların yetersizliğine değinen Göçmez, ”Futbola Dönüş protokolü yayınlandı. Alt liglerde bunun uygulanamayacağı tüm kulüpler tarafından söylendi. Bu gerçek ile yüzleşmeliyiz, alt liglerde ne yazık ki endüstriyel futbolun imkanları yok. Alt liglerde statların, antreman sahalarının teknik ve altyapı olanakları ne kadar biliniyor emin değilim. Sadece 1 takımı havalimanından otele taşımak için 3 otobüs gerekiyor. 30 futbolcu için 10 soyunma odası gerekiyor. Bu protokol, sorumluğu tamamıyla kulüplere ve futbolculara yüklüyor. Tüm alt liglerin şu anda başka sorunları da var. Gelirlerimiz sıfırlandı ve ciddi sorumluluklarımız var TFF’den ödeme alamıyoruz” diye konuştu.

Default thumbnail
Önceki Haber

CHP’den sağlık çalışanları için kanun teklifi “Görev şehidi sayılsın”

Default thumbnail
Sonraki Haber

AVM'ler açılıyor, çünkü insanı değil, sistemi kurtarma derdindeler

Son Haberler

Bu sevda bitmez

Merhaba Sayın Gazete Pencere okuyucusu. Bu içeriğin devamını görebilmeniz için sitemize abone

Helal olsun Buse

Merhaba Sayın Gazete Pencere okuyucusu. Bu içeriğin devamını görebilmeniz için sitemize abone

Whatsapp Destek
1
Merhaba ;
Sizlere nasıl yardımcı olabilirim ?