EMRE BELÖZOĞLU İSYANI!

Yeni Malatyaspor Teknik Direktörü Hikmet Karaman, 3-2 kaybettikleri Fenerbahçe maçıyla ilgili konuştu. Karaman, Gökhan Töre’nin Emre Belözoğlu’na dirsek atmadığını dile getirerek ikili arasındaki diyalogu paylaştı. Karaman, “Emre neden hakeme söylemedi ki?” ifadelerini kullandı.
Hikmet Karaman ayrıca “Gökhan Töre, Emre’ye demiş ki, ‘Ben sana dokunmadım, kırmızı gördüm. Ne olur hakeme git’ demiş. Keşke Emre hakeme gidip söyleseydi, sırtımıza alıp dolaştırsaydık Emre’yi. Benim futbolcum olsa dahi haksız bir şekilde birinin kart görmesi aleyhine bir şey olması acı bir şey. 2-1’e getirdik, sonuna getirdik. 5 dakika gol yememeye oynarsın yemezsin. Biz 2-1 öne geçmişiz neleri konuşuyoruz. Bu pozisyondan sonra Emre’nin de müdahale olmadan yere dü0şmemesi gerekiyor. Emre eliyle kafasını tutuyor. Kimse dokunmamış ki. Neden hakeme söylemedi Emre?” diye konuştu.
EMRE’DEN AÇIKLAMA
Emre Belözoğlu, TRT Spor’da Ersin Düzen’e attığı mesajla pozisyonu anlattı. Tecrübeli futbolcu pozisyonda Gökhan Töre’yi görmediğini ve kendisine bir dirsek temasını olmadığını iletirken aynı zamanda Gökhan Töre’nin kendisine dirsek teması olmadığını hakeme de maç esnasında söylediği ifade etti. Bu sözleri canlı yayında Ersin Düzen paylaştı.

0  0,00