20 Ekim 2019 tarihi itibarıyla geçerlidir

Merhaba, Gazete Pencere abonelik sözleşmesine hoş geldiniz.

Lütfen bu Şartları, Gizlilik Politikamızı ve bu belgede atıfta bulunulan diğer tüm şartları dikkatlice okuyun.

Başlıyoruz…

Gazete Pencere’ye abone olmayı seçtiğiniz için teşekkür ederiz. Gazete Pencere günlük olarak yayınlanır ve haberleri, yorumları her sabah 7’de abonesinin e mailine ve/veya sms kutusuna gönderir.

Bizimle yaptığınız sözleşme gelecekte yapılacak değişiklikleri, otomatik yenilemeleri, sorumluluğun sınırlandırılmasını, gizliliği, toplu davalardan feragati ve mahkeme yerine anlaşmazlıkların tahkim yoluyla çözülmesini içerir. Sözleşmelerin şartlarını incelemek isterseniz Sözleşmelerin güncel geçerli versiyonunu Gazete Pencere’nin web sitesinde bulabilirsiniz. Sözleşmeleri okuyup anladığınızı, bu Sözleşmeleri kabul ettiğinizi ve bunların sizin için bağlayıcı olduğunu onayladığınızı kabul edersiniz. Sözleşmeleri kabul etmiyorsanız (ya da Sözleşmelere uyamayacaksanız) bu durumda Gazete Pencere abonesi olamazsınız.

Sözleşmelerde zaman zaman değişiklikler yapabiliriz. Sözleşmelerde önemli değişiklikler yaptığımızda ilgili koşullar altında uygun şekilde size bildirimde bulunacağız; ör. Hizmet dahilinde belirgin bir bildirim göstererek ya da onayınızı alarak veya size bir e-posta göndererek. Bazı durumlarda size önceden bildirimde bulunuruz ve değişiklikler yapıldıktan sonra aboneliğinize devam etmeniz, değişiklikleri kabul ettiğiniz anlamına gelir. Bu nedenle, lütfen bu tür tüm bildirimleri dikkatlice okuduğunuzdan emin olun. Sözleşmelerin yeni versiyonu kapsamında aboneliğinize devam etmek istemiyorsanız bizimle iletişime geçerek hesabınızı sonlandırabilirsiniz.

Hizmet seçeneklerimizin bir açıklaması web sitemizde yer alır, ayrıca bir Gazete Pencere hesabı oluşturduğunuzda hangi Hizmet seçeneklerinin kullanılabilir olduğunu size açıklarız.

Bir üçüncü taraf aracılığıyla da Ücretli Aboneliğe erişim satın alabilirsiniz. Bu tür durumlarda, Sözleşmelerin yanı sıra Hizmet kullanımınıza ilişkin olarak bu tür üçüncü tarafla ayrı şartlar ve koşullar geçerli olabilir.

Muhtelif zamanlarda, bizim tarafımızdan ya da bizim adımıza başkaları tarafından Ücretsiz Aboneliklerin deneme sürümleri belirli bir süreliğine ödeme yapılmaksızın ya da indirimli bir fiyattan sunulabilir. Gazete Pencere deneme aboneliği için uygunluğunuzu tespit edebilir ve geçerli kanunların izin verdiği ölçüde önceden bildirimde bulunmaksızın ve hiçbir yükümlülüğü olmaksızın istediği zaman Deneme Sürümünü iptal edebilir veya değiştirebilir.

Bazı Deneme Sürümleri için Deneme Sürümünün başında ödeme bilgilerinizi sağlamanızı zorunlu kılarız. Bu bilgileri vererek, Deneme Sürümünün sona ermesinden sonraki ilk gün Ücretli Abonelik için her ay veya size önceden açıkladığımız başka herhangi bir aralıkta sizden otomatik olarak ücret almaya başlamamızı kabul edersiniz. BU ÜCRETİ ÖDEMEK İSTEMEMENİZ DURUMUNDA, DENEME SÜRÜMÜ İÇİN gazetepencre.com ÜZERİNDEN ÜYE OLDUYSANIZ DENEME SÜRÜMÜ SONA ERMEDEN ÖNCE BURAYA TIKLAYARAK GEÇERLİ ÜCRETLİ ABONELİĞİ İPTAL ETMENİZ GEREKİR; YA DA DENEME SÜRÜMÜNÜ BİR ÜÇÜNCÜ TARAF ARACILIĞIYLA ALDIYSANIZ GEÇERLİ ÜCRETLİ ABONELİĞİ ÜÇÜNCÜ TARAF ARACILIĞIYLA İPTAL ETMENİZ GEREKİR.

Aylık olarak ya da satın alımınızdan önce size açıklanan başka bir düzenli aralıkta peşin abonelik ücreti ödeyerek veya belirli bir süreliğine Abonelik satın alabilirsiniz.

Gazete Pencere düzenli abonelik ücretleri, Ön Ödeme Dönemi (henüz ödemesi yapılmamış dönemler için) ya da Kodlar dahil Ücretli Aboneliklerin ücretini zaman zaman değiştirebilir ve her türlü fiyat değişikliği ile mümkünse bu değişikliklerin nasıl kabul edileceğini size iletecektir. Fiyat değişiklikleri, fiyat değişikliği tarihini takip eden bir sonraki abonelik döneminin başında yürürlüğe girer. Geçerli kanunlara tabi olarak, fiyat değişikliği yürürlüğe girdikten sonra Gazete Pencere aboneliğine devam ederek yeni fiyatı kabul etmiş olursunuz. Bir fiyat değişikliğini kabul etmiyorsanız fiyat değişikliği yürürlüğe girmeden önce Abonelikten çıkarak değişikliği reddetme hakkına sahipsiniz.

Abonelik için kaydolmanız halinde, aşağıdaki koşullara uygun şekilde, ilgili hizmet için üye olduğunuz günden itibaren on dört (14) gün içinde (“Cayma Dönemi”) herhangi bir nedenle ya da nedensiz olarak fikrinizi değiştirebilir ve ödenen tüm paraların tamamen geri ödemesini alabilirsiniz:

Deneme sona ermeden önce Aboneliği iptal etmezseniz cayma hakkınızı kaybedersiniz ve Gazete Pencere siz  Aboneliği iptal edene kadar size her ay kararlaştırılan tutarı otomatik olarak yansıtması için yetkilendirmiş olursunuz.

Deneme olmadan Abonelik satın alırsanız Gazete Pencere siz iptal edene kadar her ay otomatik olarak size ücret yansıtması için yetkilendirmiş olursunuz. Cayma Döneminin, satın alma tarihinizden sonraki on dört (14) gün için geçerli olduğunu ancak bu dönem içinde Spotify Hizmetini kullanmanız halinde cayma hakkının kaybedildiğini kabul edersiniz.

Aboneliği Gazete Pencere’den satın aldıysanız o an geçerli olan abonelik dönemi sona ermeden önce gazetepencere.com adresine giderek Aboneliğinizi iptal etmediğiniz müddetçe geçerli abonelik döneminin sonunda otomatik olarak yenilenir. Herhangi bir geri ödemeyi işleme aldığımızda tutarların geri ödemesini sizin ödeme için kullanmış olduğunuz yöntemi kullanarak yaparız.

Gazete Pencere gazeteyi gönderme işleyişinin düzgün devam etmesini sağlamak için makul çaba sarf edecektir. Ancak belirli teknik zorluklar, bakım veya testler ya da ilgili kanunlardaki ve düzenleme gerekliliklerindeki değişiklikleri yansıtmak için yapılması gereken güncellemeler zaman zaman geçici aksaklıklara yol açabilir.

Sözleşmeler, sizin tarafınızdan ya da Gazete Pencere tarafından feshedilene kadar sizin için geçerli olmaya devam edecektir.

Gazete Pencereye ilişkin memnuniyetsizlikte tek ve münhasır çözüm yolunuz aboneliğinizi iptal etmektir.

Sözleşmelerde aksi belirtilmiş olan durumlar haricinde, Sözleşmelerin herhangi bir hükmünün herhangi bir nedenle veya herhangi bir ölçüde geçersiz ya da yürütülemez olduğunun görülmesi durumunda bu geçersiz ya da yürütülemez olma durumu sözleşmelerin geri kalan hükümlerini hiçbir şekilde etkilemeyecek veya geçersiz ya da yürütülemez kılmayacaktır ve söz konusu hüküm kanunların izin verdiği azami ölçüde uygulanacaktır.

Gazete Pencere ya da herhangi bir üçüncü taraf lehtarın Sözleşmeleri ya da herhangi bir hükmünü uygulamaması, Spotify’ın veya geçerli üçüncü taraf lehtarın bu hakkında feragat ettiği anlamına gelmeyecektir.

GEÇERLİ KANUNLARIN İZİN VERDİĞİ DURUMLARDA SİZ VE SPOTIFY, BİRBİRİNİZE KARŞI HERHANGİ BİR TOPLU YA DA TEMSİLİ GİBİ GÖRÜNEN DAVADA BİR DAVACI YA DA TOPLU DAVA TARAFI OLARAK DEĞİL, YALNIZCA KENDİ SIFATINIZLA İDDİADA BULUNABİLECEĞİNİZİ KABUL EDERSİNİZ. Siz ve Spotify birlikte kabul etmediğiniz müddetçe, hiçbir hakem ya da hakim birden fazla kişinin iddialarını birleştiremez veya başka bir şekilde herhangi bir türde bir temsili dava ya da toplu dava yürütemez.

24.3.1 Anlaşmazlıkların çözümü ve tahkim

Siz ve Gazete Pencere  bu Sözleşmelerle veya Hizmetin bir kullanıcısı olarak Gazete Pencere ile aranızdaki ilişkiyle herhangi bir şekilde bağlantılı ya da ilişkili olarak Gazete Pencere ile aranızda oluşan her türlü anlaşmazlığın, iddianın veya çatışmanın (sözleşmeye, haksız fiile, yasaya, dolandırıcılığa, yanlış beyana ya da başka bir yasal teoriye dayalı olarak veya iddianın Sözleşmeler süresince ya da Sözleşmeler sona erdikten sonra oluşmasından bağımsız olarak), zorunlu bağlayıcı bireysel arabulucu ile çözümleneceğini kabul edersiniz. Bu noktada çözüme ulaşılamadığı hallerde İstanbul mahkemeleri çözüm yolunda yetkilidir.

Şartlarımızı okuduğunuz için teşekkür ederiz. Gazete Pencere’yi keyifle okumanızı dileriz!

Gizlilik politikamız ile ilgili her türlü soru ve önerileriniz için info@gazetepencere.com adresine email gönderebilirsiniz. Firmamız’a ait aşağıdaki iletişim bilgilerinden ulaşabilirsiniz.

Firma Ünvanı: Limitet Şirketi

Adres: 

Eposta: info@gazetepencere.com

Tel: 0212 327 47 74