Hasan Can Kaya, hakkında çıkan iddiaları yalanladı

Hasan Can Kaya, hakkında çıkan iddiaları yalanladı
Hakkında alıkoyma haberleri çıkan komedyen Hasan Can Kaya, ilgili haber ve konuya ilişkin “itibar suikastı” var diyerek iddiaları yalanladı.

Komedyen Hasan Can Kaya, partide tanıştığı genç bir kadını, evinde alıkoymakla suçlandı. İddiaya göre, genç kadın arkadaşlarına “Beni kurtarın." diye mesaj gönderince polisler harekete geçti. Polisler kadını Hasan Can Kaya'nın evinden çıkardı. Akabinde ise Hasan Can Kaya'yı gözaltına aldı. Emniyette ifadesi alınan genç kadın, komedyenden şikayetçi olmadı. Kaya ise serbest bırakıldı.

Konuyla ilgili sosyal medya platformu X'ten açıklama yapan Hasan Can Kaya, tüm iddiaları yalanlayarak "Arkadaşlar bahse konu haberler gerçek dışı iddialardan ibaret olup ahlaksızca iftira atanlara yönelik tüm yasal haklarımı kullanacağımın bilinmesini isterim" dedi.

tibar suikastı var"

İkinci bir paylaşım yapan Hasan Can Kaya, Arkadaşlar itibar suikastı var. Her yere aynı anda aynı yalanlar servis edilmiş. Sabahtan beri okuduğum mide bulandırıcı Emniyet, savcılık, gözaltı, madde verme, alıkoyma vb iftiraları atanlardan hukuk önünde hesap soracağım. Büyük şaşkınlık ve üzüntü içerisindeyim." dedi.

ekran-goruntusu-2024-06-14-105536-tdye-1.webp