İçişleri Bakanlığının Yükseköğretim Kurumları Sınavı (YKS) için yayımladığı genelgeyle ilan edilen ve 81 ili kapsayan sokağa çıkma kısıtlamasının 2'nci gününde Antalya'daki dünyaca ünlü Konyaaltı Sahili boş kaldı. Kısıtlamadan muaf tutulan turistlerden bazıları denize girerek serinlemeyi tercih etti. ( Orhan Çiçek - Anadolu Ajansı )

HERKESE YASAK, TURİSTLERE DEĞİL!

Yükseköğretim Kurumları Sınavı nedeniyle sokağa çıkma kısıtlamasından yerli ve yabancı turistler muaf tutuldu ancak sahiller yine de sakindi. İçişleri Bakanlığının yayınlandığı genelgeye göre YKS nedeniyle hafta sonu ilan edilen sokağa çıkma kısıtlamasından muaf tutulan yerli ve yabancı turistler, Antalya’nın dünyaca ünlü Konyaaltı Sahili’nde sakinliğin tadını çıkardı.

Yükseköğretim Kurumları Sınavı nedeniyle sokağa çıkma kısıtlamasından yerli ve yabancı turistler muaf tutuldu ancak sahiller yine de sakindi.  
İçişleri Bakanlığının yayınlandığı genelgeye göre YKS nedeniyle hafta sonu ilan edilen sokağa çıkma kısıtlamasından muaf tutulan yerli ve yabancı turistler, Antalya’nın dünyaca ünlü Konyaaltı Sahili’nde sakinliğin tadını çıkardı.  


7 kilometrelik sahilin havadan görüntüsü hem Türkiye’deki turizmin bu yıl yaşadığı sıkıntıyı hem de sınav nedeniyle alınan önlemlerin etkisini gösterir gibiydi.  

0  0,00
Whatsapp Destek
Merhaba. Yardımcı olabilir misiniz ?
Merhaba ;
Sizlere nasıl yardımcı olabilirim ?