Sık Sorulan Sorular

Gazeteler her sabah saat 7’de günde 1 kez olmak üzere sms ve mail olarak sizlere gönderiliyor. Akşam 8’den önce tamamlanan aboneliklerde gazete ertesi sabah gönderilirken, 8’den sonraki aboneliklerde gazetenizi bir sonraki gün alabiliyorsunuz.

Bize destek olmak için 1’den fazla abonelik seçebilirsiniz 🙂 Gazeteyi sepete ekledikten sonra sepete gidiniz. Sepette ilgili ürünün yanındaki sayıyı değiştirdikten sonra sepeti güncelleyiniz.

Not: 1’den fazla abonelik seçerek abone olduğunuz ay sayısını artıramıyorsunuz.N

-Yurtdışı numaralara sms atamıyoruz. Gazeteniz mail yoluyla gönderilecektir.
-Yurtdışı kartla satın almalarda 3D Secure için bankanızla konuşmanız gerekmektedir.

Gazete menüsünden aylık ya da yıllık paketi sepetinize ekledikten sonra ödeme sayfasına gidiniz. İlgili alanları eksiksiz ve arada boşluk olmadan doldurunuz. Mail adresinizi ve şifrenizi yazdıktan sonra ödeme yöntemini seçip Abone Ol butonuna tıklayınız.

Hesabım sekmesinden mail adresinizi ve şifrenizi girdikten sonra iletişim bilgilerinizi güncelleyebilir, şifrenizi değiştirtebilirsiniz.

Hesabım sekmesinden şifremi unuttum linkine tıklayınız. Mail adresinizi yazdıktan sonra şifre değiştirme linki mail adresinize gelecektir.

Hesabım sekmesinin altında mail ve şifrenizle giriş yaptıktan sonra, indirmelere tıklarsanız eski sayılara ulaşabilirsiniz.

Gmail kullanıyorsanız promosyonlar – tanıtımlar sekmesini kontrol ediniz.

Diğer uzantılı mail adresine sahip kullanıcılar spam klasörünü kontrol ediniz. Spama düşmüş görürseniz bu mail spqam değildir diye işaretleyiniz.

Kurumsal mail kullanıcıları ise sistem yöneticilerine söylemeleri durumunda gazetelerini mail kutularında görebilirler.