UEFA:LİGLER TAMAMLANSIN

Türkiye Futbol Federasyonu Başkan Vekili Servet Yardımcı, liglerin durumuyla ilgili açıklamalarda bulundu. Yardımcı, “UEFA’nın istediği, tam bir dayanışma içinde tüm liglerin bitirilmesi. Bu ay içerisindeki gelişmelere göre tekrardan değerlendirme yapılacak.

Türkiye Futbol Federasyonu Başkan Vekili Servet Yardımcı, liglerin durumuyla ilgili açıklamalarda bulundu. Yardımcı, “UEFA’nın istediği, tam bir dayanışma içinde tüm liglerin bitirilmesi. Bu ay içerisindeki gelişmelere göre tekrardan değerlendirme yapılacak. Şampiyonlar Ligi ve Avrupa Ligi’ni etkileyeceği için UEFA, ‘Siz ligleri oynatmadınız, sportif olarak sonuçları almadınız. Bizim turnuvalarda sizlere yer olmayabilir’ kararını verebilir” diye konuştu
Türkiye Futbol Federasyonu Başkan Vekili Servet Yardımcı, koronavirüs nedeniyle durdurulan liglerin ne zaman başlayacağı konusunda kritik açıklamalar yaptı. Yayıncı kuruluşa konuşan Yardımcı, UEFA’nın liglerin bitirilmesini istediğini belirtti. Verilecek kararın 21 Nisan’da netleşeceğini söyleyen Yardımcı, “Liglerin en erken başlama tarihi için haziran başını söyledik ama bu tarihi mayıs başında tekrar değerlendireceğiz” ifadelerini kullandı.

Default thumbnail
Önceki Haber

Talih kuşundan evlere teslim ikramiye

Default thumbnail
Sonraki Haber

Fitch: Çin'de büyüme yüzde 2'nin altına iner

Son Haberler

Kartal pençesi

Merhaba Sayın Gazete Pencere okuyucusu. Bu içeriğin devamını görebilmeniz için sitemize abone

Whatsapp Destek
1
Merhaba ;
Sizlere nasıl yardımcı olabilirim ?