Üniversiteyi etiketledi ‘Aklını başına toplasın’ dedi

Sabancı Üniversitesi Finans Kürsü Başkanı Prof. Dr. Özgür Demirtaş, kişisel Twitter hesabından yaptığı paylaşımda, “Gün gelecek: Bu paralı troller, kaçacak delik arayacak!” dedi.

Sabancı Üniversitesi Finans Kürsü Başkanı Prof. Dr. Özgür Demirtaş, kişisel Twitter hesabından yaptığı paylaşımda, “Gün gelecek: Bu paralı troller, kaçacak delik arayacak!” dedi. Demirtaş bir diğer paylaşımında ise “Parti farketmeksizin, siyasi görüş farketmeksizin trollük feci kötü bir şey. Sosyal medyada zevk bırakmadılar. Hiç bir şeyi adam akıllı tartışamıyoruz, konuşamıyoruz. Bir o partinin trolü, bir bu partinin trolü. Hayır bunlara özel sosyal medya açalım orada kavga etsinler” açıklamasında bulundu.
Demirtaş’ın sözlerinin ardından bir süredir gazeteci ve akademisyenleri hedef göstermesiyle tepki çeken Sabah gazetesi yazarı Hilal Kaplan, Sabancı Üniversitesi’ni etiketleyerek “Sabancı Üniversitesi yönetimi, akademisyeniniz trollüğün hasını yapıp burda kendince giyotin kuruyor. Söyleyin, aklını başına toplasın!” ifadelerini kullandı.

Bir cevap yazın

E-Posta adresin yayınlanmadı.

Default thumbnail
Önceki Haber

Hükümlü tabelasıyla paylaşım

Default thumbnail
Sonraki Haber

‘Gazeteciler sansür, baskı, işsizlik kıskacında’

Son Haberler

Whatsapp Destek
1
Merhaba ;
Sizlere nasıl yardımcı olabilirim ?