Yardım dağıtan bekçide korona pozitif çıktı

İnsanların evde kaldığı dönemde ihtiyaçlarının karşılanması için görev yapan dağıtıcılara destek olarak cansiperhane çalışan mahalle bekçilerinden birinde koronavirüs testi pozitif çıktı.

İnsanların evde kaldığı dönemde ihtiyaçlarının karşılanması için görev yapan dağıtıcılara destek olarak cansiperhane çalışan mahalle bekçilerinden birinde koronavirüs testi pozitif çıktı. Maaş ödemeleri, sosyal yardımlar gibi bir çok dağıtıma eşlik eden polis ve bekçilerde korona testinin pozitif çıkması birçok kişiyi de bulaştırabileceğinden hatta dağıtım yapılan kişilerin genellikle yaşlı kesimler de olduğu dikkate alınırsa büyük önem arzediyor.
EVLERİNE GÖNDERİLDİ
PTT Kağıthane Merkez Müdürlüğü’nden PTT İstanbul Başmüdürlüğü’ne 6 Nisan tarihinde gönderilen yazıda, “Merkezimize dağıtımı yapılmaya başlanan sosyal yardım ödemelerine ilişkin olarak merkezimizde görevlendirilen bekçilerden birinde koronavirüs test sonucunun pozitif çıktığı bildirilmiştir. Söz konusu bekçi ile görevli iki personel tedbir amaçlı evlerine gönderilmişlerdir” denildi.

0  0,00
Whatsapp Destek
1
Merhaba ;
Sizlere nasıl yardımcı olabilirim ?