Evlilik hazırlığı yapıyordu: Ünlü oyuncu Emine Ün’den kötü haber

Son Güncellenme Tarihi: Temmuz 29, 2023 / 10:34

Bir dönem ekranların aranılan isimlerinden olan Emine Ün, İbrahim Erkal ile oynadığı Canısı filmi ile hafızalara kazınmıştı. Ün, bir süredir Ayk Karakulakyan ile aşk yaşıyordu. Evlilik hazırlıkları yapan Emine Ün ile iş insanı Ayk Karakulakyan ani bir kararla yollarını ayırdı. İşte tüm ayrıntılar…

Evlilik hazırlıkları yapan Emine Ün ile iş insanı Ayk Karakulakyan ani bir kararla yollarını ayırdı.

Evlilik planı yapan bir çift daha ayrıldı. Son olarak “Kadere Karşı” adlı dizide seyirci karşısına çıkan ünlü oyuncu Emine Ün, 1.5 yıldır cemiyet hayatının tanınan ünlü iş insanları arasında yer alan Ayk Karakulakyan’la beraberlik yaşıyordu. Her yerde mutluluk pozları paylaşan çiftin evlilik hazırlığı yaptığı gündeme gelmişti.

emine-un-9obf.webp

Birsen Altuntaş’ın haberine göre, Karakulakyan’ın 3,5 karatlık yüzükle evlilik teklifi yapacağı konuşulurken çiftin cephesinden ayrılık haberi geldi. Yollarını ayıran ikilinin beraber paylaşımlarını sosyal medyadan kaldırması ve karşılıklı takipten çıkması ayrılık haberini ortaya çıkardı. Çiftin evlilik aşamasında verdiği bu karar yakın çevrelerinde şaşkınlıkla karşılandı ve ani ayrılığın nedeni merak konusu oldu.

Gazete Pencere'yi Google'da Takip Et

Scroll to Top