MEHMET AURELİO FENERBAHÇE’DE

Fenerbahçe'de 5 sezon top koşturan ve unutulmaz oyuncular arasındaki yerini alan, Türk Milli Takımımızın formasını da giyerek "bizden biri" olan Mehmet "Marco" Aurelio, Fenerbahçe'ye geri dönüyor.

Fenerbahçe’de 5 sezon top koşturan ve unutulmaz oyuncular arasındaki yerini alan, Türk Milli Takımımızın formasını da giyerek “bizden biri” olan Mehmet “Marco” Aurelio, Fenerbahçe’ye geri dönüyor. Aurelio önümüzdeki sezondan itibaren yardımcı antrenör olarak Fenerbahçe teknik heyetinde yer alacak
2003-2008 yılları arasında Fenerbahçe forması giyen ve bu 5 sezonda 3 şampiyonluk bir de Şampiyonlar Ligi çeyrek finaline ulaşma başarısı elde eden Mehmet Aurelio önümüzdeki sezondan itibaren Fenerbahçe’de görev yapmaya başlayacak. Futbol oynadığı dönemde taraflı tarafsız herkesin sempatisini toplayan hatta Türk vatandaşlığına geçerek milli formamızı da sırtına geçiren Marco Paşa, tam 12 yıl aradan sonra Fenerbahçe çatısı altına geri dönüyor.
Kasımpaşa, Göztepe, Sakaryaspor gibi takımlarda yardımcı teknik direktörlük görevini yürüten Aurelio, son olarak ise 2. Lig Beyaz Grup’ta mücadele eden Çorumspor’un teknik direktörlüğünü yürütüyordu. Aurelio’nun yanı sıra eski futbolculardan teknik direktörlük kariyeri bulunan başka isimlerin de teknik heyete katılabileceği ve önümüzdeki günlerde bu isimlerin de netleşeceği kaydedildi.

0  0,00
Whatsapp Destek
1
Merhaba ;
Sizlere nasıl yardımcı olabilirim ?