BERKE’Yİ JUVENTUS İZLİYOR

BERKE’Yİ JUVENTUS İZLİYOR
Sezon başında Fenerbahçe'den Belçika 2'nci Lig ekibi Westerlo'ya kiralanan ve gösterdiği performansla dikkatleri üstüne çeken genç file bekçisi Berke Özer ile ilgili flaş bir transfer iddiası geldi. Menajer Koray Uzun, 19 yaşındaki...

Sezon başında Fenerbahçe'den Belçika 2'nci Lig ekibi Westerlo'ya kiralanan ve gösterdiği performansla dikkatleri üstüne çeken genç file bekçisi Berke Özer ile ilgili flaş bir transfer iddiası geldi. Menajer Koray Uzun, 19 yaşındaki Berke Özer'i İtalyan devi Juventus'un takip ettiğini, ancak genç kaleci yabancı oyuncu statüsünde olduğu için transferin gerçekleşmediğini açıkladı.

Tüm sektörlerin olduğu gibi futbolun da virüs salgınından ciddi anlamda etkilendiğini ifade eden Ömer Uzun, "Tüm sektörlerde olduğu gibi futbol dünyası da bu virüsten ciddi anlamda etkilendi. Bildiğim kadarıyla 2'nci Dünya Savaşı'ndan beri futbol ilk defa bu kadar durdu. Menajerler olarak herkes gibi biz de aynı şekilde etkilendik. Genel olarak bakılırsa ciddi bir belirsizlik var, sonrasında neler olacağıyla ilgili. Biz neler yapıyoruz? Oyuncularımızla görüşüyoruz. Bu dönemde birtakım tavsiyelerde bulunuyoruz. Ligin ne zaman başlayacağıyla ilgili, kadro planlamalarıyla ilgili ciddi soru işaretleri var. Rakamlar, işin ekonomik boyunu ne olacak, biz de bu konularla ilgili FIFA'nın talimatlarını, federasyonun açıklamalarını takip ediyoruz. Bu şekilde geleceğe doğru hazırlık yapmaya çalışıyoruz" diye konuştu.