DİEGO COSTA BOMBASI

DİEGO COSTA BOMBASI
Corona virüs salgını nedeniyle kulüpler futbolcuların sözleşmesinde indirime gitmeye hazırlanırken, Galatasaray'da Falcao'nun indirime yanaşmadığı iddia edilmişti. Sarı kırmızılı ekipte Falcao yerine başka bir dünya yıldızı...

Corona virüs salgını nedeniyle kulüpler futbolcuların sözleşmesinde indirime gitmeye hazırlanırken, Galatasaray'da Falcao'nun indirime yanaşmadığı iddia edilmişti. Sarı kırmızılı ekipte Falcao yerine başka bir dünya yıldızı ortaya atıldı.
Galatasaray ile Radamel Falcao arasında indirim görüşmeleri devam ederken Polaris Sports, sarı-kırmızılı kulübün önüne sürpriz bir isim getirdi.
Dublin merkezli şirket Atletico Madrid'den ayrılmaya hazırlanan Diego Costa için görüşme yapılabileceğini Galatasaray yönetimine iletti.
31 yaşındaki Costa için şu ana kadar ABD'den ve Çin'den bazı takımlarla görüştüklerini ancak İspanyol oyucunun Avrupa'nın dışına çıkmak istemediği, aynı şekilde UEFA Şampiyonlar Ligi devamlılığı olan bir takımda forma giymek istediğini aktardılar.
Costa'yı getirecek olan Polaris Sports'ın Kolombiyalı yıldız için de Arap takımlarıyla temas halinde olduğu belirtiliyor.