FENERBAHÇE’DE DENİZ BUNALIMI!

FENERBAHÇE’DE DENİZ BUNALIMI!
Fenerbahçe'nin Trabzonspor'a elendiği maçta takımın tek golünü atan Deniz Türüç'ün oyundan alınması tepki çekti. Fenerbahçe Teknik Sorumlusu Tahir Karapınar'dan maçın ardından itiraf geldi.Sarı-lacivertliler adına sahanın...

Fenerbahçe'nin Trabzonspor'a elendiği maçta takımın tek golünü atan Deniz Türüç'ün oyundan alınması tepki çekti. Fenerbahçe Teknik Sorumlusu Tahir Karapınar'dan maçın ardından itiraf geldi.
Sarı-lacivertliler adına sahanın iyileri arasında görünen Deniz Türüç'ün oyundan alınması birçok taraftar gibi Deniz'i de şaşırttı.
27 yaşındaki futbolcu yerini Ferdi Kadıoğlu'na bırakırken yedek kulübesinde tepki gösterdi.


Karapınar'ın Deniz'in oyundan alınması ve tepki göstermesiyle ilgili, "Takımdan, arkadaşlarından özür diledi. Orada biz hata yapmış olabiliriz. Bir planlama yapmıştık, bir şey düşünmüştük. Onun için çıkardık. Deniz iyi oynuyordu. Ama bunu soyunma odasına hallettik. Deniz, kendini bilen bir oyuncu. Saygı duyan bir oyuncu ama bu maçı kazanma hırsıyla böyle bir şey oldu. Onu hoş görüyoruz, sıkıntı yok" dedi.


Karapınar ayrıca şunları söyledi:
"Deniz'i çıkardık, orada hata yapmış olabiliriz. Deniz iyi oynuyordu. Biz maçtan önce planlarımızı yapmıştık; Ferdi ile oradan orta yapalım, çift santrfora dönelim diye. Deniz'de hata yaptık, kabul ediyoruz orada hata yaptığımızı."