GALATASARAY YUNUS MALLI’YA YÖNELDİ

GALATASARAY YUNUS MALLI’YA YÖNELDİ
Galatasaray'da önümüzdeki sezon için planlamalar hız kesmeden devam ediyor. Taraftarla bir küs bir barışık tablo sergileyen Younes Belhanda'yı Araplara satmak isteyen sarı-kırmızılı ekip, Yunus Mallı’ya yöneldi. Fatih Terim'in...

Galatasaray'da önümüzdeki sezon için planlamalar hız kesmeden devam ediyor. Taraftarla bir küs bir barışık tablo sergileyen Younes Belhanda'yı Araplara satmak isteyen sarı-kırmızılı ekip, Yunus Mallı’ya yöneldi. Fatih Terim'in milli takımdan öğrencisi olan gurbetçi yıldız, transfere sıcak bakıyor.
Demir Grup Sivasspor'dan Mert Hakan Yandaş, Emre Kılınç ve Erdoğan Yeşilyurt ile el sıkışan, Semih Kaya ve Arda Turan'ı da listesinde tutan Cimbom, bu isimlere Almanya'da top koşturan Yunus Mallı'yı da ekledi.
Bonservisi Wolfsburg'da olan 28 yaşındaki maestro, devre transfer döneminde Union Berlin'e bedelsiz olarak kiralanmıştı.
Sezon sonu Wolfsburg'a dönecek olan Yunus'un kulübüyle 1 yıl daha sözleşmesi bulunuyor fakat şansı az olduğu için ayrılmasına kesin gözle bakılıyor. Bu nedenle Wolfsburg'dan transfer için kolaylık istenecek.
İLK FATİH HOCA ÇAĞIRDI
Yunus'u 13 Kasım 2015'te Katar ile yapılan hazırlık maçında A Milli Takım'a dâhil eden ilk teknik direktör Fatih Terim'di. İkili arasında bu nedenle bir bağ oluştuğu ve Yunus'un sıcak baktığı kaydedildi.