MERİH DEMİRAL’A MANU KANCASI

MERİH DEMİRAL’A  MANU KANCASI
Juventus'ta forma giyen milli futbolcumuz Merih Demiral, İngiltere Premier Lig devi Manchester United'ın transfer radarına girdi. Kırmızı Şeytanlar, Juventus'tan Merih Demiral ve Douglas Costa'yı kadrosuna katmak istiyor.İtalya'nın...

Juventus'ta forma giyen milli futbolcumuz Merih Demiral, İngiltere Premier Lig devi Manchester United'ın transfer radarına girdi. Kırmızı Şeytanlar, Juventus'tan Merih Demiral ve Douglas Costa'yı kadrosuna katmak istiyor.
İtalya'nın Tuttosport Gazetesi, Manchester United'ın Merih Demiral ve Douglas Costa ile ilgilendiğini yazdı. Yeni sezon için kadro planlamasına başlayan Manchester United, Juventus'ta parlayan milli futbolcumuzu transfer etmeyi amaçlıyor.
Ocak ayında sakatlık kabusu yaşayan ancak koronavirüs pandemisinde idmanlara geri dönen Merih Demiral, İtalya Serie A'nın kalan maçlarında Manchester United tarafından gözlem altına alınacak.
Manchester United şartların olgunlaşması halinde yaz transfer döneminde Merih Demiral ve Douglas Costa için Juventus'a transfer teklifinde bulunacak.
LYON'DAN DA HAMLE
Öte yandan Fransa Ligue 1 ekibi Lyon stoper transferinde Robson Bambu (Atletico Paranaense), Merih Demiral (Juventus), Aissa Mandi (Real Betis), Marash Kumubulla (Hellas Verona) ve Kevin Akpoguma (Hoffenheim) adaylarını belirledi.