MERİH’E FRANSA’DAN TALİP VAR

MERİH’E FRANSA’DAN TALİP VAR
Serie A ekiplerinden Juventus'un formasını giyen milli oyuncumuz Merih Demiral için transfer iddiaları gelmeye devam ediyor. İtalyan basını, PSG'nin Thiago Silva'nın yerine Sezon başında Juventus'a transfer olan Merih Demiral'ın talipleri...

Serie A ekiplerinden Juventus'un formasını giyen milli oyuncumuz Merih Demiral için transfer iddiaları gelmeye devam ediyor. İtalyan basını, PSG'nin Thiago Silva'nın yerine Sezon başında Juventus'a transfer olan Merih Demiral'ın talipleri bitmiyor! Milli oyuncu, ligin ilk yarısında formaya uzak kalsa da 2. yarıda ilk 11'de oynamaya başlamış ancak sakatlanarak sezonu kapatmıştı. Merih Demiral için başta Premier Lig devleri olmak üzere birçok takımın istekli olduğu biliniyor. 22 yaşındaki savunmacıya son olarak Fransa'dan Paris Saint-Germain'in talip olduğu öne sürüldü.

İtalyan basınına göre; PSG, sözleşmesi biten 35 yaşındaki Thiago Silva'nın yerini Merih Demiral ile doldurmak istiyor. PSG'nin Juventus'a Leandro Paredes'i takas olarak önerebileceği belirtildi. Merih'i monte etmek istediğini öne sürdü.