NAZIM SANGARE GALATASARAY’A DOĞRU

NAZIM SANGARE GALATASARAY’A DOĞRU
Antalyaspor Kulübü, başarılı performansıyla göz dolduran milli futbolcusu Nazım Sangare’nin sezon sonunda başka takıma transferi için "yeşil ışık" yaktı.Kırmızı-beyazlı kulübün basın sözcüsü Murat Süğlün, adı...

Antalyaspor Kulübü, başarılı performansıyla göz dolduran milli futbolcusu Nazım Sangare’nin sezon sonunda başka takıma transferi için "yeşil ışık" yaktı.

Kırmızı-beyazlı kulübün basın sözcüsü Murat Süğlün, adı Galatasaray ile anılan 25 yaşındaki sağ beki Nazım Sangare ile ilgili açıklamada bulundu.

Süğlün, Nazım Sangare’nin FraportFraport TAV Antalyaspor ile 31 Mayıs 2022'ye kadar sözleşmesi bulunduğunu belirterek, "Transfer konusunu ligler bittikten sonra değerlendiririz. Bu kulüpler, Galatasaray ya da bir başkası olabilir. Kulübümüzün ve oyuncumuzun menfaatleri doğrultusunda hangi takım uygun olursa, o noktada kararımızı veririz. Biz bu tür konularda gayet açık bir kulübüz. Hem oyuncunun önünü kapatmayız hem de kulübümüzün yararına olacak her türlü kararın altına her zaman imzayı atarız." ifadelerini kullandı.