Oğuzhan Özyakup: BEŞİKTAŞ’A DÖNMEK İSTİYORUM

Oğuzhan Özyakup: BEŞİKTAŞ’A DÖNMEK İSTİYORUM
Beşiktaş'tan Feyenoord'a kiralık giden Oğuzhan Özyakup, Hollanda Ligi'nin iptal edilmesi ve geleceği hakkında açıklamalarda bulundu."Koronavirüs sürecinde evde kulübün verdiği program çerçevesinde çalışmalarıma devam ediyorum....

Beşiktaş'tan Feyenoord'a kiralık giden Oğuzhan Özyakup, Hollanda Ligi'nin iptal edilmesi ve geleceği hakkında açıklamalarda bulundu.

"Koronavirüs sürecinde evde kulübün verdiği program çerçevesinde çalışmalarıma devam ediyorum. Yarın 3'erli olarak antrenmanlara başlayacağız. Futboldan daha önemli şeyler olduğunu öğrenmiş olduk. Hollanda'da liglerin iptal edilmesine şaşıranlar oldu ama ben bu sonucu bekliyordum."
"Son 2 sezonda Abdullah hoca gelmeden de benim böyle bir düşüncem vardı. Benim de duygularım, hislerim var. Şenol hocanın son zamanlarında ıslıklar tüm takıma olmaya başladı, bana daha çok oluyordu. Benim bu dönemde ayrılık düşüncem vardı. Abdullah Avcı gitse ya da kalsa benim için fark etmeyecekti."
"SERGEN HOCA TAKIMDA KALMAMI İSTEDİ"
"Sergen hoca gelirken benim Beşiktaş ile görüşmelerim vardı. Sergen hoca takımda kalmamı istedi. Benim kararım çok farklı olduğundan dolayı bana saygı gösterdi. Sergen hocaya, inşallah daha güçlü döneceğim dedim. Feyenoord taraftarını, Beşiktaş taraftarına benzetiyorum. Feyenoord'da çok güzel karşılandım. İhtiyacım olan buydu. Ben de o pozitif havaya girdim ve ilk maçımda gol attım. Çok az golde böyle sevinmişimdir."