Ömer Bayram: LİG TESCİL EDİLMEMELİ

Ömer Bayram: LİG TESCİL EDİLMEMELİ
Galatasaraylı futbolcu Ömer Bayram, Voetbal'a özel bir röportaj verdi. Süper Lig'de şampiyonluk yaşamak istediğini belirten Ömer Bayram, ligin tescil edilmesini istemediğini ve normal sezonunun tamamlanması gerektiğini ifade etti."DIŞARI...

Galatasaraylı futbolcu Ömer Bayram, Voetbal'a özel bir röportaj verdi. Süper Lig'de şampiyonluk yaşamak istediğini belirten Ömer Bayram, ligin tescil edilmesini istemediğini ve normal sezonunun tamamlanması gerektiğini ifade etti.
"DIŞARI ÇOK FAZLA ÇIKMIYORUM"
"Karım ve çocuğum yanımda. Çocuğum zaten bana yeterince enerji veriyor. Onunla ilgileniyorum. Sadece biraz temiz havaya ihtiyacım oluyor. O zaman da aşağı iniyoruz. Onun dışında dışarı çıkmıyorum. Her yerde koronavirüs konuşuluyor. TV, internet, her şey korona. Bundan kaçamazsınız, sürekli düşünmek zorunda kalıyoruz."
"HAYALİNİ KURDUĞUM KULÜPTEYİM"

"Galatasaray'da zor bir başlangıç yaptım. Seviyenin benim için yüksek olduğunu hiç düşünmedim. Yeteneklerim var, olmasa Galatasaray'a gelemezdim. Hollanda'da oynarken Şampiyonlar Ligi maçlarını izlemeye giderdim. Tüylerim diken diken olurdu. Benim için uzak bir hayaldi. Fakat şimdi hayal ettiğim kulüple, Şampiyonlar Ligi'nde oynayabiliyorum. Modric ve Ramos ile forma değiştirebildiğim için şanslıyım. PSG maçında Verratti'nin formasını aldım. Ama evet, bu sezon Şampiyonlar Ligi'nde iyi sonuçlar alamadık."
"TARAFTAR DÜNYA ÇAPINDA"
"Galatasaray'ın çok fazla taraftarı var. Bu konuda dünya çapında zirvede. Şampiyonlar Ligi'nde gittiğimiz her yerde taraftarlarımız vardı. Bir kere odama bile geldiler. Oteldeydim, güvenlik görevlilerini atlatıp odamın kapısını çaldılar. Kapıyı açtım, 16-17 yaşındaki çocuklar benimle tanışmak için gelmişti.
Ligde 8 maçımız var ve şampiyonluk şansımız devam ediyor. Ligin bitirilmesinden yanayım. Normal sezon tamamlanmalı. Hollanda'da olduğu gibi lig tescil edilmemeli. Kişisel olarak iyi bir sezon geçirdim ve şampiyonlukla kapatmak istiyorum."