Oscar Cordoba: “FALCAO GOL ATTIKÇA KENDİNİ GELİŞTİRİYOR”

Oscar Cordoba: “FALCAO GOL ATTIKÇA KENDİNİ GELİŞTİRİYOR”
Beşiktaş'ın Kolombiyalı eski kalecisi Oscar Cordoba, siyah-beyazlı kulübe transferiyle ilgili açıklamalar yaparken vatandaşı Radamel Falcao'nun Galatasaray'daki performansını da yorumladı.Oscar Cordoba, Kolombiya'da günlerin nasıl...

Beşiktaş'ın Kolombiyalı eski kalecisi Oscar Cordoba, siyah-beyazlı kulübe transferiyle ilgili açıklamalar yaparken vatandaşı Radamel Falcao'nun Galatasaray'daki performansını da yorumladı.
Oscar Cordoba, Kolombiya'da günlerin nasıl geçtiğini anlattı ve Beşiktaş'a transfer oluşuna da değindi. Koronavirüs salgınıyla ilgili konuşan Cordoba, "Kolombiya'da herkes evinde kalmaya devam ediyor, ben de evimde spor yapmaya devam ediyorum. Evde herkes birbirine uyarılarda bulunuyor ve hepimiz birbirimizi dinliyoruz. Çok kitap okuyorum. Futbolcuyken yolculuklarda hep kitap okurdum, bugünlerde tekrar bu alışkanlığımı hayata geçirdim. Bir de La Casa de Papel dizisini izliyorum şu günlerde" dedi.
Galatasaray'da top koşturan vatandaşı Radamel Falcao'yla ilgili yorumlar da yapan Kolombiyalı, "Radamel Falcao'ya güveniyorum, insanların da ona büyük güveni var. Şu anda çok daha güçlü görünüyor, gol attıkça kendini geliştiriyor" ifadelerini kullandı.