Özdemir’in şike sorunusuna cevabı: Türkiye'de de böyle bir olayı yaşadık

Özdemir’in şike sorunusuna cevabı: Türkiye'de de böyle bir olayı yaşadık
Fenerbahçe kulübü, TFF Başkanı Nihat Özdemir'in dün akşam katıldığı sosyal medya hesabı programında yaptığı açıklamalar hakkında sert bir bildiri yayınladı.Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Başkanı Nihat Özdemir'in şike...

Fenerbahçe kulübü, TFF Başkanı Nihat Özdemir'in dün akşam katıldığı sosyal medya hesabı programında yaptığı açıklamalar hakkında sert bir bildiri yayınladı.

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Başkanı Nihat Özdemir'in şike konusunda yaptığı açıklama gündem oldu.
Özdemir, Fenerbahçe taraftarlarının tepkisini çekti.Ekonomist Dergisi Instagram yayınına katılan Özdemir, "Şikenin üstesinden gelmek için nasıl bir çalışma yapacaksınız' sorusuna, "Birçok ülkede de böyle olaylar oldu. İtalya'da, İngiltere'de ve Fransa'da da oldu. Her ülkede olduğu gibi Türkiye'de de böyle bir olayı yaşadık. Hepimizin bildiği gibi o sezon… 2010-2011 sezonudur. Sezon geride kaldı. 9 sezon geride kaldı. Biz 9 senedir herhangi bir şekilde bir şike olayına rastlamadık" yanıtını verdi. Bu yanıt sosyal medyada sarı lacivertli taraftarların büyük tepkisini çekti.
‘Yazıklar olsun nihat özdemir’
Fenerbahçe kulübü, TFF Başkanı Nihat Özdemir'in dün akşam katıldığı sosyal medya hesabı programında yaptığı açıklamalar hakkında sert bir bildiri yayınladı. Fenerbahçe'nin yaptığı açıklamanın başlığında, "Yazıklar olsun Nihat Özdemir" ifadeleri kullanıldı.