SÖRLOTH İÇİN NAPOLİ’DEN 14 MİLYON EURO

SÖRLOTH İÇİN NAPOLİ’DEN 14 MİLYON EURO
Trabzonspor santrforu Alexander Sörloth transferin gözdesi konumuna geldi. Avrupa'nın dev kulüplerini peşine takan Norveçli golcü için en ciddi adayın ise Napoli olduğu öğrenildi. İtalyan ekibinin Sörloth'un transferi için 14...

Trabzonspor santrforu Alexander Sörloth transferin gözdesi konumuna geldi. Avrupa'nın dev kulüplerini peşine takan Norveçli golcü için en ciddi adayın ise Napoli olduğu öğrenildi. İtalyan ekibinin Sörloth'un transferi için 14 milyon euroluk bir bütçe ayırdığı ifade edildi.

Alexander Sörloth, attığı gollerle Süper Lig'e damga vurmayı başardı. Güçlü fiziği, son vuruşlardaki kalitesi ve hava toplarındaki hakimiyetiyle komple bir golcü olan Norveçli yıldız, Avrupa'dan birçok takımın ilgisini çekti. Transferin gözdesi konumuna gelen Alexander Sörloth için Napoli'nin ayırdığı bütçe de belli oldu.

14 MİLYON EURO VERMEYE HAZIR!

Bordo-mavililerin Crystal Palace'tan 6 milyon Euro satın alma opsiyonu ile iki yıllığına kiraladığı oyuncu için Napoli'nin 14 milyon Euro vermeye hazır olduğu iddia edildi. Henüz resmi bir görüşme olmamasına rağmen Trabzonspor'un tutumu belirsizliğini koruyor.