Ankara'daki öğrencilere ücretsiz ERP eğitimi

Ankara'daki öğrencilere ücretsiz ERP eğitimi
Kurumsal Kaynak Planlama (ERP) ve iş dijitalleşme çözümleri sunan 1Ci platformu, İstanbul'dan sonra şimdi de Ankara'daki öğrenciler için ücretsiz eğitim düzenliyor.Dünya genelinde 60'tan fazla ülkede iş ortakları aracılığıyla...
Kurumsal Kaynak Planlama (ERP) ve iş dijitalleşme çözümleri sunan 1Ci platformu, İstanbul'dan sonra şimdi de Ankara'daki öğrenciler için ücretsiz eğitim düzenliyor.

Dünya genelinde 60'tan fazla ülkede iş ortakları aracılığıyla esnek Kurumsal Kaynak Planlama (ERP) ve iş dijitalleşme çözümleri sunan 1Ci, ilk adımının 3-4 Şubat tarihlerinde Rusya Bilim ve Kültür Merkezi'nde yapılan ücretsiz eğitim programıyla işletme, endüstri ve bilgisayar mühendisliği öğrencilerini geleceğin teknoloji liderlerine dönüştürmeyi hedefliyor. Yüz yüze başlayan program, 1 ay boyunca online eğitimlerle devam edecek. Eğitimin ilk aşamasında katılımcılara ERP süreçlerinin temel prensipleri aktarılırken ardından 1C:Drive üzerinde eğitim alacak öğrenciler, ürün oturumları, pratik görevler ve uygulama, yeniden yapılandırma gibi çeşitli etkinliklerle ürünün işlevselliğini deneyimleme fırsatı elde edecek.

Ankara'daki 8 üniversiteden öğrenciler katılacak

Eğitim programlarına Ankara'daki 8 üniversiteden yoğun talep aldıklarını belirten 1Ci Türkiye Ülke Müdürü Mert Onay, “Türkiye'nin dünya çapında başarılara imza atmış Ortadoğu Teknik Üniversitesi, Gazi Üniversitesi, Hacettepe Üniversitesi, Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi, Çankaya Üniversitesi gibi Türkiye'nin dünya çapında başarılara imza atmış eğitim kurumlarındaki öğrencilerin ilgisini görmek, bizi motive ediyor. Hazırladığımız eğitim programının sonunda üretim odaklı şirketlerin kalbi olan ERP konusunda belirli bir seviyeye gelmiş öğrenciler kazanacağız. Bu öğrencilerin yetiştirilmesine katkıda bulunmak bizim için çok önemli" dedi.

Partner Mükemmeliyeti Müdürü ve Eğitim Direktörü Marina Mareeva ise değerlendirmelerini şöyle paylaştı:

“Eğitim programımızın en temel özelliği, öğrencileri ERP'ye sıfırdan başlatarak 1C: Drive'da uzman seviyeye ulaşmalarını sağlamak. Hem öğrencilere hem de iş dünyasına faydalı bir proje gerçekleştirdiğimiz için mutluyuz."

Katılımcılar, program sonunda sertifika alarak topluluğunun bir parçası olabilecek. Türkiye'deki 1Ci partner yazılım şirketlerinden biriyle çalışmaya devam edebilecek veya partner olabilecek.