Antalya'nın 5 ilçesinde okullar "şiddetli sağanak" nedeniyle tatil edildi

Antalya'nın 5 ilçesinde okullar "şiddetli sağanak" nedeniyle tatil edildi
Antalya Valiliği, olumsuz hava koşulları nedeniyle 5 ilçede eğitime bir gün ara verildiğini duyurdu.Dün akşam başlayan ve gece etkili olan şiddetli yağış nedeniyle Antalya'da 5 ilçede okullar tatil edildi.Antalya Valiliği tarafından...
Antalya Valiliği, olumsuz hava koşulları nedeniyle 5 ilçede eğitime bir gün ara verildiğini duyurdu.

Dün akşam başlayan ve gece etkili olan şiddetli yağış nedeniyle Antalya'da 5 ilçede okullar tatil edildi.

Antalya Valiliği tarafından yapılan duyuruda Aksu, Döşemealtı, Kepez, Konyaaltı, Muratpaşa ilçelerinde eğitime bir gün ara verileceği duyuruldu.

Antalya Valiliği'nin yayımladığı açıklama şu şekilde:

 "İlimizde devam eden olumsuz hava koşulları, sel ve taşkın nedeniyle; 5 merkez ilçemizde (Aksu, Döşemealtı, Kepez, Konyaaltı, Muratpaşa) eğitim kurumlarımızda Hıfzıssıhha kararı gereğince 13.02.2024 Salı günü 1 gün süreyle eğitime ara verilmiştir. Ayrıca olumsuz hava koşulları nedeniyle 5 merkez ilçemizde kamu kurumlarında çalışan engelli, hamile ve kronik hastalığı olan personel 1 gün idari izinli sayılacaktır. İlimizde devam eden olumsuz hava koşulları nedeniyle; 5 merkez ilçemizde (Aksu, Döşemealtı, Kepez, Konyaaltı, Muratpaşa) 13.02.2024 Salı günü kamu kurumlarında çalışan 0-6 yaş arası çocuğu olan kadın kamu personelleri 1 gün idari izinli sayılacaktır"