CHP Genel Başkan Yardımcısı Koza Yardımcı istifa etti

CHP Genel Başkan Yardımcısı Koza Yardımcı istifa etti
CHP Genel Başkan Yardımcısı Koza Yardımcı görevinden istifa ettiğini duyurarak Parti Meclisi görevine devam edeceğini duyurdu.Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkan Yardımcısı Koza Yardımcı sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla...
CHP Genel Başkan Yardımcısı Koza Yardımcı görevinden istifa ettiğini duyurarak Parti Meclisi görevine devam edeceğini duyurdu.

Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkan Yardımcısı Koza Yardımcı sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla görevinden istifa ettipini duyurdu.

Yardımcı paylaşımında, "Genel Başkanımızın takdiri ile geldiğim Genel Başkan Yardımcılığı görevimden bugün itibari ile istifa ederek örgütümün takdiri ile seçildiğim Parti Meclisi görevime devam ederek örgütümüzün ve seçmenlerimizin sesi olmaya devam edeceğim" dedi.

Yardımıcı'nın yapmış olduğu paylaşım bu şekilde:

Saygıdeğer Halkımıza ve parçası olmaktan gurur duyduğum Cumhuriyet Halk Partili yol arkadaşlarıma;

Genel Başkanımızın takdiri ile geldiğim Genel Başkan Yardımcılığı görevimden bugün itibari ile istifa ederek örgütümün takdiri ile seçildiğim Parti Meclisi görevime devam ederek örgütümüzün ve seçmenlerimizin sesi olmaya devam edeceğim…