Gökhan Zan canlı yayında isyan etti: Hakkımı helal etmiyorum

Gökhan Zan canlı yayında isyan etti: Hakkımı helal etmiyorum
Maraş merkezli depremin ardından memleketi Hatay’da milyonların sesini duyuran eski futbolcu Gökhan Zan ve eşi Müge Uzun Zan, canlı yayında isyan etti.Halk TV’de İsmail Küçükkaya’nın Yeni Bir Sabah programına konuk olan Gökhan...

Maraş merkezli depremin ardından memleketi Hatay’da milyonların sesini duyuran eski futbolcu Gökhan Zan ve eşi Müge Uzun Zan, canlı yayında isyan etti.

Halk TV’de İsmail Küçükkaya’nın Yeni Bir Sabah programına konuk olan Gökhan Zan, şöyle konuştu:
“Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı diye bir şey var. Beni aradılar. Çağatay Bey ve Ali Bey diye birisi.. Soy isimlerini hatırlamıyorum. ‘Gökhan Bey yaptıklarınızı duyuyoruz, mücadele ediyorsunuz, ne ihtiyacınız varsa…’ Biri ile, yetkili biri ile koordine olmak zorundasınız. Bir yarım saatte gelecek olan kepçe akşam 6’dan gece 12’ye kadar zifiri karanlıkta bekledik o soğukta. Biz defnedemiyoruz, aldık enkaza geri götürdük. Enkazda bekledik sabaha kadar, tekrar geri getirdik. Kendi imkanlarımızla bu sefer yaptık. Böyle bir insan, bu kadar ağır bir travma üzerinden size yalan konuşuyor. Ben hakkımı helal etmiyorum. Bu çok ağır bir şey. Bir gün değil, iki gün değil, bir hafta boyunca bana yalan söyledi. Her istediğim şey gerçek çıkmadı. Kepçe istiyorum yok. ‘Vinç geliyor dedi, yolda’… Kurtarılmayı bekleyen insanlar var. Rica ettim bir tane vinç lazım. Yıkım makası, biz bunu günlerce bekledik. ‘Yarım saat, yolda’ dedi, ‘şu geliyor, bu geliyor’ dedi. Günler geçti.”