"Zeytin Ağacı"nın 2'nci sezonundan "ilk fotoğraf" yayımlandı

"Zeytin Ağacı"nın 2'nci sezonundan "ilk fotoğraf" yayımlandı
Netflix yerli dizisi 'Zeytin Ağacı'ndan ilk fotoğrafı paylaştı. Dizinin başrollerinde Tuba Büyüküstün, Murat Boz, Seda Bakan, Boncuk Yılmaz ve Rıza Kocaoğlu yer alıyor.etflix'in yerli dizisi 'Zeytin Ağacı'nın ikinci sezonundan...

Netflix yerli dizisi 'Zeytin Ağacı'ndan ilk fotoğrafı paylaştı. Dizinin başrollerinde Tuba Büyüküstün, Murat Boz, Seda Bakan, Boncuk Yılmaz ve Rıza Kocaoğlu yer alıyor.

etflix'in yerli dizisi 'Zeytin Ağacı'nın ikinci sezonundan ilk fotoğraf paylaşıldı. OGM Pictures imzalı dizinin senaryosunu Nuran Evren Şit kaleme alıyor.

'Yalı Çapkını' dizisinin yönetmeni de olan Burcu Alptekin'in ilk üç bölümünü yönettiği yeni sezon Tuba Büyüküstün, Seda Bakan, Boncuk Yılmaz, Murat Boz, Fırat Tanış, Serkan Altunorak ve Rıza Kocaoğlu gibi isimleri tekrar bir araya getirdi. 

Dizi, çok yakın üç kız arkadaştan birinin hastalığının nüksetmesi sonucu, yeni bir tedavi yöntemi denemek istemesi ve Ayvalık'a giderek tedavi olmaya başlamasıyla, bu üç arkadaşın değişen yaşamlarını anlatıyor.