LaLiga başkanı açıkladı: Mbappe yüzde 99 Real Madrid'te!

LaLiga başkanı açıkladı: Mbappe yüzde 99 Real Madrid'te!
LaLiga Başkanı Javier Tebas, Kylian Mbappe'nin Real Madrid'e transferinin büyük ölçüde tamamlandığını açıkladı. L'Equipe’e açıklama yapan Tebas, “İmza atma ihtimali yüzde 99” ifadesini kullandı.Tebas şunları söyledi:...
LaLiga Başkanı Javier Tebas, Kylian Mbappe'nin Real Madrid'e transferinin büyük ölçüde tamamlandığını açıkladı. L'Equipe’e açıklama yapan Tebas, “İmza atma ihtimali yüzde 99” ifadesini kullandı.

Tebas şunları söyledi: "Mbappe, PSG’den ayrılıyor. PSG'den ayrılacağı için Real Madrid'e imza atma ihtimali yüzde 99. Ancak bu transferin daha önce tamamlanıp tamamlanmadığını bilmiyorum. Real Madrid ve İspanyol futbolu için harika bir haber. Dünyanın en iyi oyuncularından biri. Dünya üzerindeki en iyi 3 oyuncudan ikisi Real Madrid'de.

"Real Madrid ekonomik açıdan harika bir kulüp. Başkan ve yöneticileri çok iyi bir iş yapıyorlar ama Süper Lig gibi bir fikirden dolayı kötü bir şey yaptılar. Şu anda finansal açıdan iyi durumdalar ve daha fazlasını da harcayabilirler. Çok dikkatli davrandılar ve Mbappe transferine hazırlandılar."