VOLKAN TEKNİK DİREKTÖR OLACAK

VOLKAN TEKNİK DİREKTÖR OLACAK
Fenerbahçe’de kaleci antrenörlüğüne başlayan Volkan Demirel’in menajeri olan Erdinç Şehit, deneyimli ismin gelecek planlarını anlattı. Erdinç Şehit, Volkan Demirel’in hedefinin teknik direktörlük olduğunu belirtti.Şehit,...

Fenerbahçe’de kaleci antrenörlüğüne başlayan Volkan Demirel’in menajeri olan Erdinç Şehit, deneyimli ismin gelecek planlarını anlattı. Erdinç Şehit, Volkan Demirel’in hedefinin teknik direktörlük olduğunu belirtti.
Şehit, “Volkan Demirel’in her tarafında bir renk ve bir takım vardı. Bay Fenerbahçe’dir kendisi. Başka hiçbir takımla işi olmadı. Bu arada kendisi kaleci antrenörlüğü yapmayacak. Volkan kendini teknik direktörlüğe hazırlıyor. Çok da sıkı çalışıyor.” ifadelerini kullandı.
Volkan Demirel, Fenerbahçe kariyerinde toplamda 522 maça çıktı. Süper Lig’de 390 kez sarı lacivertli formayı giyen Volkan Demirel, 142 maçta kalesini gole kapatı. Şampiyonlar Ligi’nde 40, UEFA Avrupa Ligi’nde 49 maça çıkan deneyimli isim 5 Süper Lig, 2 Türkiye Kupası ve 3 Süper Kupa sevinci yaşadı.