YOUNES BELHANDA ARABİSTAN YOLCUSU

YOUNES BELHANDA ARABİSTAN YOLCUSU
Galatasaraylı futbolcu Belhanda için Suudi Arabistan iddiaları yeniden gündeme geldi. Al Hilal'ın, Faslı yıldız için israrcı olduğu ve bonservis konusunda kesenin ağzını açacağı iddia edildi.Fas basınındaki haberlere göre,...

Galatasaraylı futbolcu Belhanda için Suudi Arabistan iddiaları yeniden gündeme geldi. Al Hilal'ın, Faslı yıldız için israrcı olduğu ve bonservis konusunda kesenin ağzını açacağı iddia edildi.
Fas basınındaki haberlere göre, Al Hilal kulübü Galatasaray'ın beklentileri doğrultusunda bir teklif yapmaya hazır. Suudi Arabistan kulübünün Belhanda'nın transferi için Galatasaray'a 5 milyon euro ödemeye, oyuncuya ise yıllık 3.3 milyon euro maaş teklifine hazır olduğu kaydedildi.
Galatasaray ile 1 yıl daha sözleşmesi olan Belhanda için 5 milyon euro teklif edilmesi halinde sarı kırmızılı yönetimin bu öneriye sıcak bakacağı öğrenildi. Ülke basını önümüzdeki günlerde somut adımlar atılacağını yazdı.
Belhanda bu sezon Galatasaray formasıyla ligde oynadığı 15 maçta 3 gol attı ve 1 asist yaptı. Belhanda tüm kulvarlarda ise 25 maçta 5 gol, 2 asistlik performans sergiledi.