Ay Yapım'dan "ampul" açıklaması

Ay Yapım'dan "ampul" açıklaması
"Aile" dizisindeki  "ampul" sahnesinin sosyal medyada gündem olmasının ardından  Ay Yapımdan açıklama gecikmedi. Söz konusu sahneye ilişkin yapılan açıklamada dizinin senaryo ve karakter hikayesinin devamını sağlaması dışında...

"Aile" dizisindeki  "ampul" sahnesinin sosyal medyada gündem olmasının ardından  Ay Yapımdan açıklama gecikmedi. Söz konusu sahneye ilişkin yapılan açıklamada dizinin senaryo ve karakter hikayesinin devamını sağlaması dışında farklı bir amacı ve anlamı olmadığı belirtildi.

"Aile" dizisindeki Leyla Soykan karakteri bir sahnede yanan ampulü söndürüp, oğluna, "Hiç kimsenin sizin hayatınızdan çalmasına izin vermeyeceğim" ifadelerini kullanmıştı. Dizinin o sahnesinin yayınlanmasının ardından sosyal medyada pek çok yorum yapılmıştı. Söz konusu sahneye ilişkin Ay Yapım'dan açıklama geldi.

Ay Yapım'ın "ampul" sahnesine ilişkin açıklaması şu şekilde:

"Aile dizimizin dün yayınlanan bölümündeki bir sahneye sosyal medyada farklı anlamlar yüklendiğini gördük. Bu sahnenin diziminiz senaryo ve karakter hikâyesinin devamını sağlaması dışında hiçbir farklı amacı ve anlamı yoktur. Diziyi izleyenlerin de bildiği üzere bu sahne, dizinin önceki ve sonraki akışı ile uyumludur ve tamamen dizinin kendi konusu ile ilgili bir sahnedir."