Bursa'da belediye başkanı deprem ile ilgili konuşurken deprem oldu

Bursa'da belediye başkanı deprem ile ilgili konuşurken deprem oldu
Bursa'nın Orhangazi ilçesinde bir toplantıda depremle ilgili konuşan Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın, kürsüde konuştuğu esnada 3.6 büyüklüğünde deprem meydana geldi. Aydın "Depremi konuşurken deprem oldu. Allah ülkemizi...
Bursa'nın Orhangazi ilçesinde bir toplantıda depremle ilgili konuşan Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın, kürsüde konuştuğu esnada 3.6 büyüklüğünde deprem meydana geldi. Aydın "Depremi konuşurken deprem oldu. Allah ülkemizi felaketlerden korusun" dedi. O anlar kameralara anbean yansıdı.

Bursa'nın Orhangazi ilçesinde bir toplantı esnasında Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın, kürsüde depremle ilgili konuşurken 3.6 büyüklüğünde deprem oldu.

Salonda depremi hissedenler arasında kısa süreli panik yaşanırken, Bekir Aydın, "Depremi konuşurken deprem oldu. Allah ülkemizi felaketlerden korusun” diyerek konuşmasına devam etti.

Orhangazi’de Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş’ın da katılımı ile Nadır Tesisleri'nde Orhangazili muhtarlar, STK temsilcileri ve hemşehri dernekleri ile gerçekleşen buluşmada kürsüde konuşma yapan Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın konuşmasının bir bölümünde deprem gerçeği ve kentsel dönüşüm vurgusu yaptığı esnada Gemlik merkezli 3.6 büyüklüğünde deprem oldu.

Salonda depremi hissedenler arasında kısa süreli panik yaşanırken, Bekir Aydın “Depremi konuşurken deprem oldu. Allah ülkemizi felaketlerden korusun” deyip konuşmasına devam etti.