MHP’li Çiçek’ten Mahsun Kırmızıgül’e “Filmi, müziği bıraktın örgütlere sardın”

MHP’li Çiçek’ten Mahsun Kırmızıgül’e “Filmi, müziği bıraktın örgütlere sardın”
Yönetmen ve şarkıcı Mahsun Kırmızıgül’ün ölüm orucunda olan Grup Yorum üyesi İbrahim Gökçek için yaptığı paylaşıma MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin Basın Danışmanı Yıldıray Çiçek tepki gösterdi, “Sahte...

Yönetmen ve şarkıcı Mahsun Kırmızıgül’ün ölüm orucunda olan Grup Yorum üyesi İbrahim Gökçek için yaptığı paylaşıma MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin Basın Danışmanı Yıldıray Çiçek tepki gösterdi, “Sahte Mahsun. Filmi, müziği bıraktın örgütlere sardın” dedi.
Mahsun Kırmızıgül, konser yasaklarının son bulması için 320 gündür ölüm orucunda olan Grup Yorum üyesi İbrahim Gökçek için Twitter hesabından paylaşımda bulundu. Kırmızıgül yaptığı paylaşımda; İçişleri Bakanlığı ve Sağlık Bakanlığı Twitter hesaplarını etiketleyerek, “Elindeki silah değil bir enstrüman. 1985 yılından beri müzik yapan Gurp Yorum’un talepleri karşılanmalı. Müzik susmamalı. İbrahim Gökçek ölmesin yaşasın” ifadelerini kullandı.
“HERKES ALLAH İÇİN TUTUYOR”
MHP Genel Başkanı Basın Danışmanı Yıldıray Çiçek, Twitter hesabından açıklama yaparak şunları söyledi: “Herkes Ramazan ayında Allah için oruç tutarken, terör örgütü mensubu bu kişi niçin DHKP-C terör örgütü için ölüm orucu tutuyor sahte Mahsun? Siciline bakarsan elinin sadece enstrüman tutmadığını anlarsın.Gerçi anlamadan sahip çıkacak değilsin. Filmi, müziği bıraktın örgütlere sardın”