TRT 'meme' krizinden dolayı özür dilemişti: Nazlıcan İrem Köroğlu yaşadıklarını anlattı

TRT 'meme' krizinden dolayı özür dilemişti:  Nazlıcan İrem Köroğlu yaşadıklarını anlattı
A Milli Kadın Voleybol Takımı'nın 3 Haziran'da ABD'ye karşı Milletler Ligi'nde oynadığı ve 3-2 kazandığı maçta, yaşadığı sevinç gösterisinden dolayı taciz mesajlarının hedefi olan Nazlıcan İrem Köroğlu, neler yaşadığını ilk kez anlattı.

Filenin Sultanları ile ABD Kadın Voleybol Takımı, ABD'nin Teksas eyaletindeki Arlington kentinde bulunan Kolej Park Spor Salonu'nda 3 Haziran'da karşı karşıya geldi.

Filenin Sultanları, ABD'yi tie-break setinde 3-2 mağlup ederken, maç sonunda canlı yayında ekranlara gelen görüntü, güne damgasını vurdu.

Seyirciler arasında, galibiyet sevincini zıplayarak gösteren bir Türk kadın seyircinin görüntüsü sosyal medyada kısa süre içinde gündem oldu.

Gündemdeki isim Nazlıcan İrem Köroğlu, YouTube hesabından maç günü yaşadıklarını anlattı.

235929907-fg.jpg

Kameraların kendisini çektiğinin farkında olmadığı ve annesinin mesajlarını da internet çekmediği için görmediğini belirten Köroğlu, "Böyle bir dramaya gerek yoktu. Orada sevincimi paylaşıyordum. Çok mutluydum kazandığımız için. Çok güzel ve eğlenceli bir oyundu" dedi.

"Beni çektiğinin asla ama asla farkında değildim"

İrem Köroğlu, videosunda "Kameralar nedense beni çekmiş ama ben beni çektiğinin asla ama asla farkında değildim. Sadece 1 kere gördüm, o anda da video çekiyordum. Annem bana defalarca 'Kızım seni çekiyorlar' diye mesaj atmış. İçeride internet çekmiyordu. O yüzden görmemişim hiçbir mesajı. Böyle bir dramaya gerek yoktu. Orada sevincimi paylaşıyordum. Çok mutluydum kazandığımız için. Çok güzel ve eğlenceli bir oyundu. Çok da güzel videolarım var aslında. 2 dakika önce gözümü kaşımamı dert ediyordum. Gerek yokmuş ama yapacak bir şey de yok" ifadelerini kullandı.