YİNE KADIN CİNAYETİ

YİNE KADIN CİNAYETİ
Muğla’da aynı evde yaşadığı kız arkadaşını öldüren ve kendisini de yaralayan boksör Ahmet Kemaloğlu gözaltına alındı. Kemaloğlu cinayetten sonra “İki cana kıydınız, gözünüz aydın” diye tweet attı.Muğla’da...

Muğla’da aynı evde yaşadığı kız arkadaşını öldüren ve kendisini de yaralayan boksör Ahmet Kemaloğlu gözaltına alındı. Kemaloğlu cinayetten sonra “İki cana kıydınız, gözünüz aydın” diye tweet attı.

Muğla’da milli boksör olduğu öğrenilen 26 yaşındaki Selim Ahmet Kemaloğlu, aynı evde yaşadığı kız arkadaşı Zeynep Şenpınar’ı (25) dövüp göğsünden bıçaklayarak öldürdü.
Olay, önceki sabah saatlerinde Menteşe’nin Kötekli Mahallesi’nde meydana geldi. Sosyal Bilgiler Öğretmenliği Bölümü’nden geçen yıl mezun olan Zeynep Şenpınar ile erkek arkadaşı Kemaloğlu arasında bilinmeyen nedenle çıkan tartışma kısa sürede kavgaya dönüştü.
Milli boksör olduğu öğrenilen Kemaloğlu, Şenpınar’ı dövüp göğsünden bıçakladı. Ardından da 112 Acil Çağrı Merkezi’ni arayarak ihbarda bulundu. Sağlık ekipleri, Şenpınar’ın yaşamını yitirdiğini belirledi. Kendine de bıçakla zarar veren Kemaloğlu, polis gözetiminde ambulansla hastaneye kaldırıldı. Sağlık durumu iyi olan Selim Ahmet K.’nin tedavisinin ardından gözaltına alınacağı belirtildi.
Kemaloğlu’nun cinayetten sonra sosyal medya hesabından “İki cana kıydınız, gözünüz aydın” paylaşımı yaptığı ortaya çıktı.
Şenpınar’ın arkadaşına, “Ahmet’le net bir şekilde bitti. 1 aydır hiçbir şekilde birbirimizle alakamız yok. Ben sadece aşırı alışkanlığın verdiği üzüntüyü yaşıyorum. Şarttı belki de” mesajı attığı ortaya çıktı. Selim Ahmet Kemaloğlu’nun ayrılığı kabullenmediği için öldürdüğü Şenpınar’ın türkü söylerken çekilmiş görüntüleri ortaya çıktı. Görüntülerde Şenpınar’ın söylediği türkü, izleyenlerin yüreğini burktu.

TOPRAĞA VERİLDİ
Yakınları tarafından teslim alınan Zeynep Şenpınar’ın cenazesi, memleketi Kahramanmaraş’ta defnedildi. Kızı mezara konulmadan önce tabutuna sarılan anne Avruz Şenpınar, cinayet zanlısı Kemaloğlu’na lanet okudu. Acılı anne, kızının arkasından “Oy kurbanım sana Zeynep. Zeynep nasıl kıydılar sana her tarafın yara Zeynep. Katil kızımı parçaladın, katil. Ben bu katili nerde görürüm. Katil 1 tane vur, 2 tane vur, 3 tane vur. Sen nasıl her tarafını yaraladın” diye ağıt yaktı.