Eyüp’te ödüllü fotoğraf yarışması

Eyüp’te ödüllü fotoğraf yarışması
‘Eyüpsultan’a Bahar Geliyor’ adlı 1. Ödüllü Fotoğraf yarışmasına başvurular başladı. CHP Eyüp İlçe Başkanlığı Kültür Sanat Komisyonu’nun organize ettiği yarışmaya Eyüp sınırları içerinde çekilen fotoğraflarla...

‘Eyüpsultan’a Bahar Geliyor’ adlı 1. Ödüllü Fotoğraf yarışmasına başvurular başladı. CHP Eyüp İlçe Başkanlığı Kültür Sanat Komisyonu’nun organize ettiği yarışmaya Eyüp sınırları içerinde çekilen fotoğraflarla başvurulabilecek. Yarışmaya 15-30 yaş arası herkes, fotoğraf makinesi ya da mobil telefonlarıyla Eyüp’te çektikleri en fazla 2 fotoğrafla katılabilecek. Kültür Sanat Komsyonu’nun sosyal medya hesaplarında da yayınlanacak fotoğraflara gelen beğeni sayısı puanlamaya yansıtılacak. Birincilik ödülünün bilgisayar olduğu yarışmada ikincilik, üçüncülük ödüllerinin yanı sıra dereceye giren ilk on kişiye katılım sertifikası verilecek.
HEDEF GENÇLER
Gençleri kültürel ve sanatsal faaliyetlerin içine çekmeyi hedeflediklerini belirten İlçe Başkanı Doğan Sarıtaş, doğal, mimari ve tarihsel dokusuyla bir hazine olan Eyüpsultan’a geleneksel hale gelecek bir fotoğraf yarışması kazandırmaktan mutlu olduklarını dile getirdi.