Gazapizm'den Gülse Birsel'e tepki: 'Bu sığlıkta baktığına emindik'

Gazapizm'den Gülse Birsel'e tepki: 'Bu sığlıkta baktığına emindik'
Gazapizm, arabesk rap yapan şarkıcıları eleştiren Gürse Birsel'e yanıt verdi. Rapçi, "Bu kadar sağlık sorununuz olamaz" diyen Birsel için "Tüm bunlara bu sığlıkta baktığına emindik zaten" dedi.

Senarist ve oyuncu Gülse Birsel, Candaş Tolga Işık'ın sunduğu Az Önce Konuştum programına konuk oldu. Birsel programda, rap şarkıcılarını hedef aldığı sözleriyle gündem oldu.

Birsel, rap müziklerindeki şarkı sözlerinde geçen ifadeleri abartılı bulduğunu belirterek, "Bu kadar sağlık sorununuz olamaz. 'Kurumuş boğazım, bacaklarım ağrıyor, başımda bir sızı, ayaklarım tutmuyor...' Çok üşüyorlar. Ben çok üşürüm benden daha çok üşüyorlar. İstanbul soğuk diye şikayet ediyorlar, soğuk değil" ifadelerini kullandı.

''Kalır burjuva düşlerin yalanlardan arda''

Birsel'in bu sözlerine 'Gazapizm' adıyla tanınan Anıl Acar tepki gösterdi. Rapçi sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, "Kalır burjuva düşlerin yalanlardan arda. Bu arada Gülse hanımefendinin bu videoda beni şaşırtan hiçbir söylemi yok. Tüm bunlara bu sığlıkta baktığına emindik zaten. Yeni kitabı hayırlı olsun" yazdı.

ekran-goruntusu-2024-06-19-102108.png