Stadyum konserleri Dimash Qudaibergen ile başlıyor! İşte detaylar...

Stadyum konserleri Dimash Qudaibergen ile başlıyor! İşte detaylar...
Stadyum konserleri dünyanın en nadir seslerinden Dimash Qudaibergen ile 24 Mayıs Cuma günü başlıyor. 6 oktav, 4 nota ve 1 yarı ton çok nadir aralığıyla çok özel bir sese sahip Dimash Qudaibergen'in Türkiye’de ilk olacak konserinin biletleri satışa çıktı

Dimash Qudaibergen, Biletinal’a verdiği özel röportajda; “24 Mayıs aynı zamanda benim doğum günüm. Bu konserle Türkiye’deki sevenlerimle ilk kez buluşmanın yanı sıra 30’uncu yaş günümü sahnede binlerce kişinin önünde kutlayarak bir hayalimi gerçekleştirecek olmanın da mutluluğunu yaşıyorum” dedi.

6 oktav, 4 nota ve 1 yarı ton çok nadir aralığıyla dünyanın en eşsiz sesleri arasında sayılan Dimash Qudaibergen, muhteşem bir konserle 24 Mayıs'ta Beşiktaş Stadyumu'nda sevenleriyle buluşacak.

Rams Global ana sponsorluğunda, Yıldızlar Organizasyon, Gain Medya ve BWO Entertainment işbirliği ile İstanbul'a ilk kez gelecek olan Dimash Qudaibergen'in bu eşsiz performansının biletleri Biletinal’da satışta çıktı.

Dimash Qudaibergen, İstanbul’daki bu ilk konserinde İngilizce, Fransızca, İspanyolca, Kazakça, Rusça ve Çince olmak üzere yedi dilde performans sergileyecek.

“30’uncu yaşımı sahnede kutlayacağım”

Konser öncesi Biletinial için yaptığı değerlendirmede İstanbul konserinin müzik kariyeri için çok önemli olduğunu belirten Dimash Qudaibergen, şunları söyledi: “Bu konser ile Türkiye’deki sevenlerimle ilk kez buluşmanın yanı sıra 30’uncu yaş günümü sahnede binlerce kişinin önünde kutlayarak bir hayalimi gerçekleştirecek olmanın da mutluluğunu yaşıyorum. Tüm müzik birikimimi yansıtacağım konserimle, Türk-Kazak dostluğunu sahneye taşımayı amaçlıyorum.”