Unutma Beni'nin yıldızı Gülşah Çomoğlu hayatını kaybetti

Unutma Beni'nin yıldızı Gülşah Çomoğlu hayatını kaybetti
Türk televizyon dünyasının sevilen isimlerinden Gülşah Çomoğlu'nun beklenmedik ayrılığı sevenlerini derin bir üzüntüye boğdu. 2 yıldır kanser tedavisi gören 38 yaşındaki başarılı oyuncu, hayata gözlerini yumdu.

Unutma Beni, Yüksek Sosyete, Kasaba Doktoru gibi birçok başarılı projede yer alan sempatik halleri ile hafızalara kazınan Gülşah Çomoğlu'ndan acı haber geldi. 2 yıldır kanser tedavisi gören 38 yaşındaki ünlü oyuncu hayata gözlerini kapadı.

Pera adından 2 yaşında bir kızı bulunan Gülşah Çomoğlu'nun vefatı sevenlerini yasa boğdu.

''Gittiğin yer incitmesin seni''

Kızılcık Şerbeti'nde hayat verdiği Nursema karakteri ile dikkat çeken Ceren Karakoç üzüntüsünü paylaştı. Karakoç arkadaşının bir fotoğrafını paylaşarak; 'Ah Gülşah güzel arkadaşım. Sen beni bitirdin. Gittiğin yer incitmesin seni.' notunu düştü.

ekran-goruntusu-2024-05-29-145146.png

Gülşah Çomoğlu kimdir?

Gülşah Çomoğlu, ilk olarak olarak Fox Tv’de günlük bir dizi olarak ekrana gelen ve yıllarca süren Unutma Beni dizisinde rol almıştı. Bu dizide bir çok sezon rol almış olan oyuncu ardından ise Aşkın Bedeli isimli dizide oyunculuğuna devam etmişti.

Yüksek Sosyete dizisinde Begüm karakterine hayat veren ünlü isim son olarak Kasaba Doktoru dizisinde Bahar karakterini canlandırmıştı.