Bülent Ersoy, yönetmeni dövmek için saatlerce bekledi!

Bülent Ersoy, yönetmeni dövmek için saatlerce bekledi!
Bülent Ersoy, "Dünya Güzellerim Tatilde" programının ilk bölümünde yaşanan bir olayla gündeme geldi. Programda yer alan sahnelerin eksik olduğunu fark eden Ersoy, "Bu yönetmeni döveceğim'' diyerek tepki gösterdi.

Ünlü sanatçı Bülent Ersoy, geçtiğimiz akşam yayınlanan "Dünya Güzellerim Tatilde" programının ilk bölümünde yaşanan bir olayla dikkatleri üzerine çekti.

Ersoy programda yer alan sahnelerin kendisiyle ilgili bölümlerin eksik olduğunu fark ederek büyük bir öfkeyle tepki gösterdi.

Programın çekimleri sırasında tekneden denize düşen anlarının kaydedilmediğini öğrenen Ersoy, bölümü izledikten sonra yönetmene sinirlendi.

"Bu yönetmeni döveceğim''

Gazeteci Müge Dağıstanlı'nın haberine göre, Ersoy sahnenin olmadığını fark edince, "Bu yönetmeni döveceğim, bırakın beni tutmayın!" şeklinde öfkeli sözler sarf etti.

Yönetmenin olayın ardından odaya kapanarak ortamdan uzaklaştığı ve hatta yemek yemek için bile çıkmadığı belirtildi. Bu sırada otelin girişindeki koltukta 6,5 saat boyunca bekleyen Ersoy'un gerilimi, 7. saatte pes ederek yerinden kalkmasıyla son buldu.

Ertesi gün taraflar arasındaki gerilim yumuşadı ve işbirliği devam ettiği bildirildi.

Kaynak:Haber Merkezi