Söylemezsem Olmaz sunucuları kimler oldu?

Söylemezsem Olmaz sunucuları kimler oldu?
Söylemezsem Olmaz programının sunucularında büyük bir değişiklik yapıldı. Üç sunucunun da değiştiği Söylemezsem Olmaz'ın yeni sunucuları belli oldu. Selen Görgüzel, Didem Delen ve Bilal Özcan'ın sunuculuğunu üstlendiği...
Söylemezsem Olmaz programının sunucularında büyük bir değişiklik yapıldı. Üç sunucunun da değiştiği Söylemezsem Olmaz'ın yeni sunucuları belli oldu. Selen Görgüzel, Didem Delen ve Bilal Özcan'ın sunuculuğunu üstlendiği Söylemezsem Olmaz macerasına yeni isimlerle devam edecek.

Söylemezsem Olmaz kadrosunda değişiklik yapıldı. Değişiklik haberini Selen Görgüzel duyurdu. Instagram hesabının hikayeler bölümünden açıklamada bulunan Görgüzel, şu ifadeleri kullandı:

"Biliyorsunuz Temmuz ayı itibariyle Beyaz TV ekranlarında her sabah sizlerle buluşuyoruz. Önce Beyaz Magazin daha sonra Söylemezsem Olmaz'da... Ben çok keyif aldım, keyifli bir süreç geçirdim, çok güzel arkadaşlıklar edindim. Başta Beyaz TV ailesine ve yönetimine sonsuz teşekkür ediyorum."

"Çok sevgili yapımcımız Bilal Özbilge'ye teşekkür ediyorum. Fakat malumunuz biliyorsunuz biz Bilal Özbilge'nin ekibiydik, yapımcımız Bilal Özbilge'ydi. Kendisi, talihsiz bir rahatsızlık geçirdi. Şu anda iyileşti, çok şükürler olsun. Gayet iyi fakat biraz daha onun doktor raporu uzadığı için bu zaman zarfında başka bir ekip gelecek. Başka ekiple de bizim devam etmemiz çok etik olmazdı açıkçası. Yeni arkadaşlar bundan sonra Söylemezsem Olmaz programında sabahları sizlerle buluşmak üzere başlayacaklar Pazartesi gününden itibaren."

Söylemezsem Olmaz sunucuları kimler oldu? İşte Söylemezsem Olmaz'ın yeni sunucuları - 1

Sevilen programın yeni kadrosunda Arto, Hande Sarıoğlu ve Yağmur Çevik olacak. Programın yeni isimlerinden Hande Sarıoğlu haberi; "Büyük ters köşe yapacığımı söylemişti, buyrunuz." sözleriyle verdi.