Çağan Irmak'ın Netflix dizisi "Yaratılan"dan fragman yayınlandı

Çağan Irmak'ın Netflix dizisi "Yaratılan"dan fragman yayınlandı
Çağan Irmak imzalı Yaratılan dizisinin fragmanı yayınlandı. Erkan Kolçak Köstendil ve Taner Ölmez'in başrollerini paylaştığı dizi, 20 Ekim'den itibaren Netflix'te yayınlanacakÇağan Irmak'ın Mary Shelley imzalı dünya klasiği...

Çağan Irmak imzalı Yaratılan dizisinin fragmanı yayınlandı. Erkan Kolçak Köstendil ve Taner Ölmez'in başrollerini paylaştığı dizi, 20 Ekim'den itibaren Netflix'te yayınlanacak

Çağan Irmak'ın Mary Shelley imzalı dünya klasiği Frankenstein'dan esinlenerek kaleme aldığı Yaratılan dizisi izleyiciyle buluşuyor. Erkan Kolçak Köstendil ve Taner Ölmez'in başrollerini paylaştığı diziden fragman yayınlandı.

Yaratılan dizisinin konusu

Osmanlı İmparatorluğu’nun son dönemlerinde Bursa’dan İstanbul’a uzanan bu epik öyküde Yaratılan, insanlığın en temel sorularından biri olan “ölüm ve sonrasına” odaklanıyor. Maceraperest, asi, heyecanlı ve zekası bedenine sığmayan genç tıp talebesi Ziya’nın en büyük dileği, çok iyi bir hekim olup tıbbın çare bulamadığı birçok salgın hastalığa derman olabilmektir.

İstanbul’da tanıştığı delilik ve dahilik arasında duran hekim İhsan, onu bu dünyada anlayabilen tek kişi olmuştur. Birbirini bulan bu iki eksantrik ve yaralı ruh, beraber giriştikleri gizli ve yasaklı deneyin bedellerini ağır bir şekilde ödeyeceklerdir. Zira kodlarını çözmeye çalıştıkları kadim bir yazı onları adeta felaketin kapısına getirip bırakır.