Ekonomiden şikâyet eden vatandaş: Her şey pahalı, Erdoğan mı yapıyor bunları; geri zekâlılar yapıyor

Ekonomiden şikâyet eden vatandaş: Her şey pahalı, Erdoğan mı yapıyor bunları; geri zekâlılar yapıyor
Sokak röportajında konuşan bir vatandaş ekonomiden şikâyet ederek, "Her şey pahalı, Erdoğan mı yapıyor bunları? Yok. Geri zekâlılar yapıyor, kim yapacak? Türkiye'mde yalaka çok" dedi. Mor Mikrofon isimli YouTube kanalının...

Sokak röportajında konuşan bir vatandaş ekonomiden şikâyet ederek, "Her şey pahalı, Erdoğan mı yapıyor bunları? Yok. Geri zekâlılar yapıyor, kim yapacak? Türkiye'mde yalaka çok" dedi.

Mor Mikrofon isimli YouTube kanalının yaptığı sokak röportajında, seçimlerde Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan'a oy verdiğini açıklayan bir vatandaşın sözleri dikkati çekti. Muhabirin dolara ilişkin sorusuna yanıt veren vatandaş, ekonomiden memnun olmadığını ifade ederek "Dolarla ne işim olur. Baksana her şey pahalı. Erdoğan mı yapıyor bunları? Yok... Geri zekâlılar yapıyor, kim yapacak" dedi.

Ağzında dişinin bile olmadığını söyleyen vatandaş, şöyle devam etti:

"Ağzımda diş yok, evim kira. Devletten bir şey görmedim, Suriyeliler alıyor ben alamıyorum. Allah başımızdan eksik etmesin AK Parti'yi, daha başka bir şey demiyorum. O yapmıyor ki, pazarcılar yapıyor."