AKP il başkanı, katılıma sinirlendi megafona bağırdı

AKP il başkanı, katılıma sinirlendi megafona bağırdı
Isparta’nın Gönen İlçesi’nde seçim koordinasyon merkezi açılışında, küçük bir kitleye seslendiği görülen AKP İl Başkanı Furkan Cem Er, konuşma yaptığı sırada belediyenin anons sesi duyulunca, sinirlenerek “Sesimizi...
Isparta’nın Gönen İlçesi’nde seçim koordinasyon merkezi açılışında, küçük bir kitleye seslendiği görülen AKP İl Başkanı Furkan Cem Er, konuşma yaptığı sırada belediyenin anons sesi duyulunca, sinirlenerek “Sesimizi kesemezsin, başaramazsın" diyerek bağırdı.

AKP İl Başkanı Furkan Cem Er, milletvekilleri Mehmet Uğur Gökgöz ve Osman Zabun, Isparta Belediye Başkanı Şükrü Başdeğirmen ve parti yönetimi, 23 Şubat'ta AK Parti Belediye Başkan Adayı Mustafa Kaya'ya destek vermek ve Seçim Koordinasyon Merkezi'nin (SKM) açılışını yapmak üzere Gönen'e gitti. İl Başkanı Furkan Cem Er, konuşmasını yapmak için kürsüye çağrıldığı sırada Gönen Belediyesi hoparlörlerinden anons yapılmaya başlandı.

Kürsünün hemen dibindeki beton direkte asılı belediye hoparlörlerinden yapılan anonslar nedeniyle konuşmasına ara veren İl Başkanı Er, başını hoparlörlere doğru çevirerek Gönen Belediye Başkanı CHP'li Osman Kesmen'e yönelik, "Osman Kesmen ne kadar, bütün mahalleleri de sesle doldursan; bizim sesimizi kesemezsin, başaramazsın" diyerek bağırdı.