Kızılcık Şerbeti’nin Doğa’sı yeni aşka yelken açıyor: Diziye dahil olacak yakışıklı oyuncu kim?

Kızılcık Şerbeti’nin Doğa’sı yeni aşka yelken açıyor: Diziye dahil olacak yakışıklı oyuncu kim?
Kızılcık Şerbeti’ne yeni isim katılıyor. Dizide Kaan Taşaner, ‘Doğa’ karakterinin yeni aşkı olarak diziye dahil olacakShow TV’nin reyting rekortmeni dizisi Kızılcık Şerbeti’nin kadrosuna yeni bir isim dahil oluyor. Peki,...
Kızılcık Şerbeti’ne yeni isim katılıyor. Dizide Kaan Taşaner, ‘Doğa’ karakterinin yeni aşkı olarak diziye dahil olacak

Show TV’nin reyting rekortmeni dizisi Kızılcık Şerbeti’nin kadrosuna yeni bir isim dahil oluyor. Peki, Sıla Türkoğlu’nun canlandırdığı ‘Doğa’ karakterinin yeni aşkı olarak diziye dahil olacak.

Kaan Taşaner, Kızılcık Şerbeti dizisinin kadrosuna katıldı. Kaan Taşaner dizide Sıla Türkoğlu'nun oynadığı Doğa'nın hayatına girecek ismi oynayacak.

Yeni bölümde Kıvılcım'ın kızının imam nikahı kıyıp tesettüre girmesinin ardından sinir krizi geçirmesinin yanı sıra Ertuğrul ve Mihri diziye veda edecek. Doğa ile boşanan Fatih, annesinin desteğiyle yakınlaştığı Görkem'le nikah masasına oturmaya hazırlanırken Doğa'nın hayatına da yeni isim giriyor.

Boşandıktan sonra kızıyla annesinin evine yerleşen Doğa, yeni bir isimle tanışıyor. Doğa'nın tanıştığı ismi ise başarılı oyuncu Kaan Taşaner oynayacak. Taşaner'in karakterinin adı ise henüz belli değil.