Sapanca'da bungalov evde yangın: Bir kişi hayatını kaybetti

Sapanca'da bungalov evde yangın: Bir kişi hayatını kaybetti
Sapanca'da bungalov evde yangın çıktı. Alevlerin arasında kalan bungalov işletmecisi Erhan Çömlekçioğlu, hayatını kaybetti.Sakarya'nın Sapanca ilçesinde bungalov işletmeciliği yapan Erhan Çömlekçioğlu (50), kaldığı bungalovda...
Sapanca'da bungalov evde yangın çıktı. Alevlerin arasında kalan bungalov işletmecisi Erhan Çömlekçioğlu, hayatını kaybetti.

Sakarya'nın Sapanca ilçesinde bungalov işletmeciliği yapan Erhan Çömlekçioğlu (50), kaldığı bungalovda çıkan yangında hayatını kaybetti.

Mahmudiye Mahallesi Hasanpaşa Caddesi'ndeki kiralık bungalov tesisinde Erhan Çömlekçioğlu'na ait bungalov işletmesindeki bir bungalovda, saat 02.00 sıralarında yangın çıktı. İhbarı üzerine olay yerine itfaiye, sağlık ve jandarma ekipleri sevk edildi. Yangın 1 saatlik çalışma ile söndürülürken; bungalovda kalan işletmeci Erhan Çömlekçioğlu'nun hayatını kaybettiği belirlendi.

[caption id="attachment_557628" align="alignnone" width="600"] SAKARYA’NIN SAPANCA ILCESINDE ISLETMECILIGINI YAPTIGI BUNGALOVLARDAN BIRININ YANMASI SONUCU ICINDE BULUNAN ERHAN COMLEKCIOGLU YANARAK HAYATINI KAYBETTI. FOTO-SAKARYA-DHA[/caption]

Evli ve 3 çocuk babası Çömlekçioğlu'nun bungalovun üst katında kaldığı, altta kalan görevli bekçinin ise son anda alevlerden kurtulduğu belirtildi. Cenaze otopsi için Sakarya Eğitim ve Araştırma Hastanesi Korucuk Ön Otopsi Merkezi'ne gönderilirken; yangın ile ilgili soruşturma başlatıldı. (DHA)