KARTAL’DA KANAT OPERASYONU

KARTAL’DA KANAT OPERASYONU
Yeni sezon için transfer çalışmalarını sürdüren Beşiktaş kanat takviyesi için Jeremain Lens'i bekliyor. Maaş bütçesinde yer açmak için Hollandalı futbolcu ile sezon sonunda yolları ayıracak olan siyah-beyazlıların hedefi...

Yeni sezon için transfer çalışmalarını sürdüren Beşiktaş kanat takviyesi için Jeremain Lens'i bekliyor. Maaş bütçesinde yer açmak için Hollandalı futbolcu ile sezon sonunda yolları ayıracak olan siyah-beyazlıların hedefi ise Edwin Gyasi ile Gökhan Töre.
Siyah-beyazlılarda bonuslar hariç 2.2 milyon Euro'luk maliyeti olan Jeremain Lens ile yolların ayrılması ilk hedef. Geldiğinden bu yana beklentilerin altında kalan Hollandalı futbolcunun, 2022'ye kadar sözleşmesi bulunsa da yönetim en az hasarla bu kontratı sonlandırıp maaş bütçesinde hatrı sayılır miktarda yer açmayı planlıyor.
Teknik direktör Sergen Yalçın'ın raporu doğrultusunda kanat bölgesi için iki ismi gündemine alan siyah-beyazlılar, Bulgaristan temsilcisi CSKA Sofya'dan sezon sonunda ayrılacağını açıklayan Edwin Gyasi ile büyük ölçüde anlaştı. Beşiktaş'ın Ganalı futbolcu ile 2 yıllık imzaya yakın olduğu kaydedildi.
YENİDEN TÖRE
Beşiktaş'ın kanat bölgesi için diğer hedefi ise eski yıldızı Gökhan Töre… Sergen Yalçın'ın, sezon başında Yeni Malatyaspor'dayken transferine onay verdiği yıldız futbolcuyu Beşiktaş'a da istediği öğrenildi. Doğu ekibi ile 1+1 yıllık sözleşmesi bulunan Töre, sezonun bitmesinin ardından bu opsiyonu kullanmayarak uygun bir ücretle yeniden Kartal olacak.