TFF, Süper Lig fikstürünü erteledi

TFF, Süper Lig fikstürünü erteledi
Türkiye Futbol Federasyonundan (TFF) yapılan açıklamada 7 Nisan'da oynanacak Turkcell Süper Kupa finalinden dolayı 32. hafta fikstürünün ileri bir tarihte oynanacağı ifade edildi.TFF, Fenerbahçe ve Galatasaray arasında oynanacak...
Türkiye Futbol Federasyonundan (TFF) yapılan açıklamada 7 Nisan'da oynanacak Turkcell Süper Kupa finalinden dolayı 32. hafta fikstürünün ileri bir tarihte oynanacağı ifade edildi.

TFF, Fenerbahçe ve Galatasaray arasında oynanacak Süper Kupa karşılaşmasından dolayı Süper Lig fikstürünün ertelendiğini duyurdu.

TFF'den yapılan açıklamada, "7 Nisan 2024 tarihinde oynanmasına karar verilen Turkcell Süper Kupa müsabakası nedeniyle; Trendyol Süper Lig'in 5, 6, 7 ve 8 Nisan tarihlerinde oynanması planlanan 32. haftadan itibaren birer hafta kaydırılarak 26 Mayıs 2024 tarihinde tamamlanmasına, Turkcell Süper Kupa müsabakasında takvim değişikliği nedeniyle Futbol Müsabaka Talimatı'nın 18. maddesinin bu maçta uygulanmamasına ve kulüplerin transfer ettiği futbolcuları finalde oynatabilmelerine karar verilmiştir" denildi.