“TRABZONSPOR YİNE FAVORİ”

“TRABZONSPOR YİNE FAVORİ”
Tecrübeli teknik direktör Yılmaz Vural "Bu sene takımların durumuna bakıldığında, Trabzonspor yine şampiyonluğun önemli adaylarından olacak" dedi.Yılmaz Vural, 2021-2022 sezonunda Süper Lig'i şampiyon tamamlayan Trabzonspor'un,...

Tecrübeli teknik direktör Yılmaz Vural "Bu sene takımların durumuna bakıldığında, Trabzonspor yine şampiyonluğun önemli adaylarından olacak" dedi.

Yılmaz Vural, 2021-2022 sezonunda Süper Lig'i şampiyon tamamlayan Trabzonspor'un, "Bu işi ne kadar doğru yaparsanız, o kadar başarı olur" mesajı verdiğini kaydederek, bordo-mavililerin sezon öncesi transferlerini tamamlayıp, oyuncularının tamamına yakınını kampa götürebildiğini belirtti.

Bu yıl da kadro anlamında en derli toplu ekibin Trabzonspor'da bulunduğunu anlatan Vural, şampiyon adayı diğer takımlarda kadroların daha problemli olduğunu dile getirdi.

Vural, Trabzonspor'un oturmuş bir yönetim, antrenör ve oyuncu grubuna sahip olduğunun altını çizerek, "Bu sene takımların durumuna bakıldığında, Trabzonspor yine şampiyonluğun önemli adaylarından olacak" diyerek sözlerini tamamladı.